До 400-річчя надання Чернігову Магдебурзького права цими днями у місті проходить низка просвітницьких заходів.
Так, 27 березня, у Чернігівській міській раді у рамках урочистої Академії з нагоди цієї історичної події відбулося погашення поштової марки на тему "Чернігів, 400 років Магдебурзького права" спеціальним штемпелем «Чернігів – місто легенд», яке здійснили в.о. Чернігівського міського голови Олександр Ломако та очільниця Чернігівської дирекції АТ «Укрпошта» Олена Дорошенко.
За словами Олени Дорошенко, такі заходи об’єднують і спонукають вірити, що Чернігів — це вільне українське місто. Вона побажала всій громаді, учасникам та гостям урочистої Академії — Перемоги, бо це єдине спільне бажання для всіх українців.
— На спеціальному немаркованому конверті, який випущений поштою за ініціативи управління культури та туризму міської ради, зображенні атрибути Магдебурзького права: зразок історичного прапора та спеціальна марка. Такі марки та конверти — це як книги. Ми залишаємо історію. Сьогоднішня подія до 400-річчя Магдебурзького права Чернігова залишиться в архівах. Колись, через багато років, буде знайдена ця марка і конверт, які погашені цим спеціальним штемпелем, і наше покоління згадає про цей день, який відбувся у Чернігові, — зазначила вона.

Пресслужба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:43
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію та 7 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж та 1 іншу подію. Внаслідок надзвичайної ситуації та небезпечних подій загинули 4 особи.
У 2025 році ПРООН допомогла Чернігівщині розчистити майже 14 тисяч тонн завалів 11:42
У минулому році розчистити майже 14 тисяч тонн завалів допомогла Чернігівщині Програма розвитку ООН (ПРООН). Організація за фінансування Уряду Японії провела демонтаж пошкоджених будівель, розчищення територій і сортування відходів у трьох громадах області. Зокрема, було охоплено 57 локацій в Чернігівській, Іванівській та Куликівській ТГ. При цьому демонтовано 46 будівель і розчищено 11 громадських просторів.
10 лютого: цей день в Україні і світі 08:48
День 1448 Російська агресія - Day 1448 Russian aggression
Британські партнери передали 9 генераторів для прийомних родин та дитячого будинку сімейного типу Чернігівщини 16:58
Дев’ять генераторів різної потужності поїхали сьогодні до родин із Менської, Сосницької, Корюківської, Понорницької, Семенівської та Киїнської громад.
Платники Чернігівщини сплатили у січні 2026 року 2,2 млрд гривень податків та 1,2 млрд гривень єдиного внеску 16:56
Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.