В Обласному центрі екстреної медичної допомоги встановлено сонячну систему
На початку минулого тижня в область надійшов вантаж з понад сотнею сонячних панелей та необхідним обладнанням для влаштування енергетичної системи.
Доставила таку цінну допомогу фінська компанія «Kerabit Aurinkosähkö» (раніше — Playgreen Finland Oy) за сприяння Посольства України у Фінляндській Республіці.
Упродовж тижня фахівці іноземної компанії координували встановлення системи та допомагали з її програмуванням.
За таку підтримку області фінським делегатам подякувала сьогодні під час зустрічі заступниця начальника ОВА Жанна Шерстюк:
«Це неоціненно! Це дуже вчасно! І це точно буде запорукою стабільного функціонування закладу. Адже події останнього року нам довели, що ми маємо бути максимально автономними, зважаючи на постійні атаки ворога нашої енергетичної мережі. Медична ж допомога повинна надаватися в будь-який час, за будь-яких умов».
Зі свого боку, генеральний директор компанії «Kerabit Aurinkosähkö» Йоуні Пенттінен та директор/член правління компанії Пертту Яухіайнен зазначили, що продовжуватимуть співпрацю з Чернігівщиною у такому важливому секторі, як енергетичний. Ба більше — якщо в майбутньому встановлюватимуться подібні системи, на місці вже є навчені люди, які зможуть з цим допомогти.
Жанна Шерстюк висловила сподівання на подальшу реалізацію спільних подібних проєктів.
За словами керівника Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ігоря Даниленка, сонячна енергетична система повністю встановлена і незабаром має запрацювати.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.