Упродовж минулого тижня рятувальники Чернігівщини 132 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій та проведення інших невідкладних робіт
Упродовж минулого тижня (з 20 по 27 березня 2023 року) щоденно в підрозділах Головного управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 211 чоловік особового складу та 74 одиниці основної і спеціальної техніки.
Пічне опалення - основна причина пожеж
Вогнеборцями ліквідовано 101 пожежу, з яких 16 в житловому секторі, 2 на об`єктах, 2 на транспорті, 78 в природних екологічних системах та 3 інші. Під час пожеж, внаслідок дії небезпечних факторів вогню загинула 1 людина.
На водних об’єктах області потонуло 3 людини, трагічні випадки зафіксовані у Корюківському, Ніжинському та Чернігівському районах.
Протягом тижня сапери частини піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення 16 разів залучались до дій за призначенням. У встановленому порядку вилучено та перевезено 13 вибухонебезпечних предметів часів сучасної війни (загалом з початку проведення робіт - 49365).
Крім того, підрозділи оперативно-рятувальної служби Чернігівщини 12 разів залучались для надання допомоги та проведення інших невідкладних робіт.
ГУ ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33
«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.
Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн 10:31
Рішеннями виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 січня погоджено чергові виплати власникам пошкоджених квартир і приватних житлових будинків унаслідок останніх ударів російської федерації по території міста Чернігова.
15 січня: цей день в Україні і світі 08:27
День 1422 Російська агресія - Day 1422 Russian aggression
Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40
Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.
За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35
У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».