Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 лютого, 12:02:21

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

24.03.2023   10:54Агенцiя

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

За два тижні після прем’єри на ютуб-каналі Суспільне Чернігів стрічка про ключові події та бої біля Прилук зібрала понад 1 000 000 переглядів.
Фільм #Лютий #Опір #Прилуки побудований на спогадах учасників бойових дій, які обороняли Прилуцький район на Чернігівщині у лютому та березні 2022 року. Команда проєкту зібрала свідчення, як українські воїни нищили еліту російських військ — гранатометами із засідок, мінометами, байрактарами, авіацією і навіть трофейними російськими танками. Це були як професійні українські військові, так і цивільні, змушені взяти до рук зброю.

Як зазначила раніше Надія Мартишко, авторка проєкту, спецкореспондентка Суспільне Чернігів, яка працює у Прилуках, герої фільму «спільно змогли змінити плани росіян із захоплення Києва, змусили їх ходити незручними шляхами, грузнути у болотах, блукати полями, здаватися в полон, боятися кожного шурхоту, бо скрізь на них чекали засідки».
#Лютий #Опір #Прилуки — вже другий фільм від команди Суспільне Чернігів, що докладно розповідає про історію оборони Чернігівщини. Перша стрічка — «Битва за Чернігів» мала три серії, які зібрали понад 3 мільйони переглядів на ютуб-каналі Суспільне Чернігів.

Суспільне Чернігів

Останні новини Чернігівщини

Як допомогти звільненим з полону та їхнім родинам адаптуватися без стресу та повторних травм говорили на тематичному семінарі-тренінгу 09:57

Людина, яка певний час перебувала в ворожому полоні, потребує як фізичної, так і психологічної реабілітації. Як допомогти їй адаптуватися, відновити психічне здоров’я та повернутися до цивільного життя – ключова тема сьогоднішнього семінару-тренінгу, що відбувся в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.

Кризова підтримка від ЮНІСЕФ для Чернігівщини 09:51

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із Головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніром Мамедзаде підписали Меморандум. Документ закріплює наміри партнерів підтримати соціально вразливі категорії населення у разі можливого настання надзвичайної ситуації в регіоні.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:48

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

2 лютого: цей день в Україні і світі

2 лютого: цей день в Україні і світі 08:47

День 1440 Російська агресія - Day 1440 Russian aggression

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини