Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 лютого, 23:26:02

До уваги мешканців Чернігова!

17.03.2023   12:50Агенцiя

Наразі аварійну поломку на тяговій підстанції, яка живить контактну тролейбусну мережу в районі КСК ліквідовано.

Відповідно, від понеділка 20 березня тимчасовий тролейбусний маршрут № 7А змінить назву на 7Т та курсуватиме до кінцевої зупинки КСК, замість Залізничного Вокзалу, як це було заплановано та анонсувалося раніше.
Разом з цим, з 20 березня тимчасовий тролейбусний маршрут № 3Т повернеться на Проспект Перемоги, як це було в довоєнний час. Це дозволить пасажирам робити зручну пересадку на інші тролейбусні маршрути на зупинці "Центральний ринок".
Також змін зазнає тимчасовий автобусний маршрут № 21.
З понеділка автобуси рухатимуться від кінцевої зупинки "Автозавод" за наступним шляхом проходження: проспект Миру-вул. Тичини-вул. Інструментальна - вул. Громадська - вул. Козацька - проспект Миру і далі за звичним маршрутом до кінцевої зупинки "Півці" та в зворотному напрямку.
Окрім цього окремі рейси цього маршруту подовжено від зупинки "Автозавод" до вул. Кільцева.
Таким чином буде забезпечено транспортне сполучення для мешканців вул. Кільцева, які через зруйнований міст залишились фактично без громадського транспорту.

Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв'язку

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини