м. Чернігів: на екскурсію до пожежно-рятувального підрозділу завітали школярі
Днями в 1-й Державній пожежно–рятувальній частині співробітники Чернігівського районного управління ДСНС провели для школярів пізнавальну екскурсію.
Під час цього фахівці Служби порятунку ознайомили учнів із специфікою й умовами роботи особового складу підрозділів, спеціальною технікою та пожежно-технічним обладнанням, що використовується під час ліквідації наслідків пожеж і надзвичайних подій.
Крім того, рятувальники довели до присутніх основні причини виникнення пожеж, нагадали підростаючому поколінню про можливі наслідки пустощів із вогнем, основні заходи безпеки в побуті та під час відпочинку, а також ознайомили з алгоритмом дій під час виявлення вибухонебезпечних та інших підозрілих предметів.
Насамкінець всі бажаючи мали змогу відчути себе справжніми вогнеборцями, приміряти спеціальний одяг, посидіти в кабіні пожежного автомобіля, а також отримати корисні методичні матеріали від Дитячого фонду ООН UNICEF Ukraine.
ГУ ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.
Катерина Богатирьова здобула бронзу на Austria Open 2026 з тхеквондо 11:49
Нещодавно у австрійському місті Інсбрук відбулись міжнародні рейтингові змагання з олімпійського тхеквондо Austria Open 2026(G1) у яких взяли участь понад 1600 спортсменів з 35 країн світу.
Ворог намагається завербувати українців для реєстрації російських терміналів Starlink. СБУ застерігає: за це передбачена кримінальна відповідальність 11:45
Служба безпеки України активно протидіє спробам рф завербувати українців для незаконної реєстрації систем Starlink.
Поліція Чернігівщини перекрила два канали збуту наркотиків та психотропних речовин 11:43
У рамках масштабної Всеукраїнської спецоперації Нацполіції «Рубікон» поліцейські припинили діяльність двох каналів збуту наркотиків та психотропів на Чернігівщині. Наркоділків затримано у процесуальному порядку. Поліція вилучила розфасовані партії наркотиків та психотропних речовин.
У профтесі в Куликівці відремонтували укриття та перейшли на очне навчання 11:41
У Куликівському професійному аграрному ліцеї провели офіційне відкриття оновленого сховища. Проєкт реалізували спільними зусиллями Латвії, Бельгії, Шотландії і Канади під керівництвом ГО «Всеукраїнська ліга українських жінок».