Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 вересня, 10:34:10

Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 5 пожеж в житловому секторі, під час яких 1 людина загинула, ще 1 врятовано

09.03.2023   12:15Агенцiя

Упродовж минулої доби на території Чернігівської області виникло 5 пожеж у житловому секторі, внаслідок яких загинула 1 людина. Причинами загорянь послужило коротке замикання електромережі, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації опалювальної печі, ще в 3 випадках причини наразі встановлюються.

9 березня о 00:03 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС надійшло повідомлення про пожежу багатоквартирного одноповерхового житлового будинку, що в селі Рівнопілля Новобілоуської територіальної громади Чернігівського району. Оперативно за викликом на місце пригоди прибуло 4 відділення пожежно-рятувальних підрозділів з обласного центру. На цей час у помешканні, де виникло загорання спостерігалось інтенсивне горіння та щільне задимлення. Рятувальники, які працювали в апаратах захисту органів дихання та зору під час гасіння на ліжку виявили тіло 74-річного господаря, без ознак життя.
Спільними діями вогнеборців пожежу о 00:54 було локалізовано, а о 02:08 остаточно ліквідовано
Причина пожежі та завдані збитки вогнем наразі встановлюються.
У зв’язку з цим, рятувальники ДСНС сподіваються на свідомість кожного громадянина та попереджають про недопустимість халатного відношення до заходів пожежної безпеки. Пам’ятайте, лише суворе їх дотримання допоможе Вам уникнути лиха. Будьте обережними, бережіть своє життя і майно від вогню!



ГУ ДСНС України у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Майже 2500 українців уже скористалися консультаціями в Офісах податкових консультантів 17:05

З моменту запуску роботи Офісів податкових консультантів консультації отримали вже близько 2500 осіб. Про це повідомила в. о. Голови Державної податкової служби України Леся Карнаух.

Профтехи та коледжі запрошують долучитись до проєкту з розвитку соціального підприємництва

Профтехи та коледжі запрошують долучитись до проєкту з розвитку соціального підприємництва 16:59

Проєкт StudBiz оголошує OPEN-CALL для закладів професійної та фахової передвищої освіти. 20 відібраних закладів-учасників отримають повний супровід, менторство, юридичну підтримку та грант на відкриття соціального бізнесу у своїх стінах.

На Чернігівщині поліція затримала зловмисника з партією наркозілля вагою 8 кілограмів 16:50

Поліцейські затримали наркодилера, який у Ніжинському районі створив приховану у кукурудзяному полі наркоплантацію з вирощування конопель та збував по всій Україні готові до вживання партії марихуани. Затриманого поміщено під варту.

Поліція Чернігівщини затримала злочинне угруповання підозрюваних у грабежі, серійних крадіжках з агропідприємств і угоні авто 16:43

Поліцейські затримали групу зловмисників, які підозрюються у пограбуванні і крадіжці з агропідприємств, а також в угоні легкового автомобіля. Затриманим повідомили про підозру, їх поміщено під варту.

Чернігівська область виділяє на підтримку Сил безпеки та оборони більше мільярда гривень

Чернігівська область виділяє на підтримку Сил безпеки та оборони більше мільярда гривень 16:40

За дорученням Президента України Володимира Зеленського області і громади системно реалізовують державну й регіональні стратегії, спрямовані на підтримку Сил оборони та безпеки. Чернігівщина – не виняток.