Завершено досудове розслідування стосовно шахрая
Прилуцькою окружною прокуратурою здійснювалось процесуальне керівництво у кримінальному провадженні розпочатого за фактом заволодіння чужим майном шляхом зловживання довірою (шахрайство), вчиненому повторно.
Досудовим розслідуванням встановлено, що мешканець м. Прилук на протязі квітня – серпня 2022 року за допомогою мережі «Телеграм», використовуючи особистий канал, який був створений для розміщень оголошень про пригон автомобілів із Європи, після отримання коштів на банківські картки на зв'язок з потерпілими не виходив, та всього ошукав дев’ять потерпілих на загальну суму 318530 грн.
На даний час прокурором Прилуцької окружної прокуратури затверджено обвинувальний акт стосовно зловмисника та скеровано до Прилуцького міськрайонного суду для розгляду по суті.
Довідково:
Згідно ч.2 ст.190 КК України – заволодіння чужим майном шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство), вчинене повторно карається штрафом від трьох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк від одного до двох років, або обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на строк до трьох років.
Прилуцька окружна прокуратура
Останні новини Чернігівщини
На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21
Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.
У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39
Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.
Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17
Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами
Колектив Чернігівської обласної лікарні в чергове ділився своєю кров’ю 15:12
30 жовтня Чернігівська обласна лікарня спільно з Чернігівським обласним центром крові організували та провели день добровільної донації крові серед колективу медичного закладу. Метою заходу було залучення якомога більшої кількості здорових людей до донорства крові.