Один із мешканців Чернігова, видаючи себе за податківця, намагався виманити гроші у підприємця
Черговій спробі дискредитувати органи податкової служби запобіглина Чернігівщині.
Цього разу здійснити аферу під виглядом податківця намагався один з місцевих жителів. Подзвонивши фізичній особі-підприємцю, він представився керівником однієї з податкових інспекцій області та попросив надати йому у борг сім тисяч гривень. Однак жінка-підприємець, яку намагалися ошукати, виявилася кмітливою і не стала віддавати гроші спритнику. Натомість зателефонувала до відділу внутрішньої безпеки при ДПС у Чернігівській області і коли лже-податківець приїхав, щоб отримати гроші, його взяли “на гарячому”.
В ході подальшої перевірки таксист, який приїжджав до підприємця за пакунком, розповів історію, що нібито того дня на його телефон надійшло замовлення з адреси податкової інспекції. А згодом замовник зателефонував знову і, представившись офіційно, звернувся до нього з проханням попередньо заїхати до підприємця та забрати пакунок з документами.
Однак з’ясувалося, що зазначений керівник податкової інспекції в той день таксі не замовляв та вказівок на отримання коштів від підприємця не надавав. До того ж, номер мобільного телефону, з якого був зроблений дзвінок, йому навіть не відомий.
Наразі заяву підприємця та матеріали її розгляду відділ внутрішньої безпеки при ДПС у Чернігівській області УВБ ДПС України направив до прокуратури Чернігівської області. У діях таксиста вбачається склад злочину, передбаченого ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство) з урахуванням ст.15 КК України (замах на злочин).
Отже, користуючись нагодою, податкова міліція ще раз нагадує – співробітники податкової міліції не займаються перевірками малого та середнього бізнесу. Крім того, усі свідомі громадяни, у випадках, коли вони стали свідками неправомірних дій працівників податкової у будь-який час мають змогу звернутися до сервісу “Пульс податкової” (телефон (044)284-00-07) або до телефону довіри ДПС у Чернігівській області (0462) 668-522.
За повідомленням управління податкової міліції ДПС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression