Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 березня, 00:25:56

У Центрах надання адміністративних послуг Чернігівщини триває запис до бригад «Гвардії наступу»

09.02.2023   16:37Агенцiя

Нині триває доукомплектація до штурмових бригад МВС України. Поліцейські закликають всіх, хто прагне якомога швидше вигнати ворога з рідної землі, вступати до лав нового підрозділу Нацполіції «Лють».

Начальник Головного управління Нацполіції у Чернігівській області Володимир Нідзельський відзначив, що добровольці можуть самі обирати бригаду, в якій бажають нести службу.

Це унікальна можливість отримати досвід і професію.

Та головне – стати частиною історичних переможних подій.

у центрах надання адміністративних послуг чернігівщини триває запис до бригад «гвардії наступу»

Громадяни можуть долучитися до восьми бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Це додаткові бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Вони мають стати підсиленням оборонної спроможності України та братимуть участь у звільненні українських територій від ворога.

у центрах надання адміністративних послуг чернігівщини триває запис до бригад «гвардії наступу»

– З початку повномасштабного вторгнення Чернігівщина однією з перших дала відсіч ворогу і вигнала його зі свої території. Бойовий досвід, бажання помститися ворогу і звільнити наші землі трансформувалося в «Лють». Час повертати своє. Приєднуйтеся до нас! – сказав Володимир Нідзельський.

у центрах надання адміністративних послуг чернігівщини триває запис до бригад «гвардії наступу»

Щоб заповнити анкету кандидата:

переходьте на сайт https://storm.mvs.gov.ua/

у центрах надання адміністративних послуг чернігівщини триває запис до бригад «гвардії наступу»

звертайтесь до визначених ЦНАПів:

ЦНАП м. Чернігів, просп. Левка Лук'яненка, 20-А

ЦНАП м. Ніжин, вул. Покровська, 8/66

ЦНАП м.Новгород-Сіверський, вул. Князя Ігоря, 32-а

ЦНАП м. Корюківка, вул. Вокзальна, 9

ЦНАП м. Прилуки, вул. Івана Скоропадського, 102 А

Для детальної консультації звертайтеся на гарячу лінію 0800100020.

у центрах надання адміністративних послуг чернігівщини триває запис до бригад «гвардії наступу»

ГУ НПУ в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Ветеран війни з Прилуччини повернувся до роботи завдяки підтримці служби зайнятості

Ветеран війни з Прилуччини повернувся до роботи завдяки підтримці служби зайнятості 14:10

Після демобілізації з лав ЗСУ та повернення до цивільного життя ветеран війни з Прилуччини Валентин Соляник отримав нову можливість для професійної реалізації. Знайти роботу йому допомогли фахівці служби зайнятості у співпраці з місцевим роботодавцем.

Поліцейські Чернігівщини викрили групу зловмисників, які у СІЗО налагодили шахрайську схему заволодіння грошовими коштами громадян

Поліцейські Чернігівщини викрили групу зловмисників, які у СІЗО налагодили шахрайську схему заволодіння грошовими коштами громадян 13:06

Слідчі поліції Чернігівської області за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань, відділу протидії кіберзлочинності, співробітників Державної установи «Чернігівський слідчий ізолятор» та СБУ, під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури припинили діяльність злочинного угрупування, яке налагодило шахрайську схему із заволодіння грошима громадян.

У січні-лютому 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 1,9 мільярдів гривень податків та зборів 12:36

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-лютий 2026 року надійшло 1,9 млрд грн від сплати податків і зборів.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:03

Протягом минулої доби зареєстровано 14 небезпечних подій, а саме: 14 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

16 березня: цей день в Україні і світі

16 березня: цей день в Україні і світі 08:17

День 1482 Російська агресія - Day 1482 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини