Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 червня, 14:19:00

З початку року до кримінальної відповідальності притягнуто трьох осіб за ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період

09.02.2023   15:27Агенцiя

Деснянським районнимсудом впродовж січня-лютого поточного року засуджено трьох жителів м.Чернігова за ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період(ст.336 КК України).

Так, відповідно до Указу Президента України№64/2022 від 24.02.2022 «Про введення воєнного стану в Україні» та ст.1 Закону України «Про оборону України», з 24.02.2022 на території України введено воєнний стан та діє особливий період.
Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судових засіданнях доведено,  щомісцеві мешканці, будучи військовозобов’язаними, пройшли медичний огляд, за результатами якого визнані здоровими та придатним до проходження військової служби. В подальшому ними було отримано повістки, за якими вони мали з’явитися у відповідний час до територіального центру комплектування та соціальної підтримки для відправки у військову частину для проходження військової служби за мобілізацією, на особливий період, проте, безпідставно, не маючи на те поважних причин, не з’явилися, тим самими ухилилися від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період.
    Зурахуванням визнання обвинуваченими своєї вини та щирого каяття судом призначенопокарання у виді 3 років позбавлення волі із встановленням іспитового строку на 2 роки.

    
За інформацією Чернігівської окружної прокуратури
 

Останні новини Чернігівщини

 Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії

Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії 12:04

Таку тенденцію останнім часом спостерігають у службі зайнятості. На Чернігівщині наразі налічується близько 5 тисяч офіційних безробітних. Серед них 77,5 % жінок. На початок червня у базі даних служби зайнятості налічувалось 799 вакансій, на кожну з яких було 6 претендентів.

 Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 11:57

Вчора близько 14-ї години до поліції надійшло повідомлення про смертельну дорожньо-транспортну пригоду поблизу селища Седнів Чернігівського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 4 пожежі та 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

17 червня: цей день в Україні і світі

17 червня: цей день в Україні і світі 09:49

ДЕНЬ 845 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 845 RUSSIAN AGRESSION

Псевдобанкір заволодів коштами жінки у сумі майже 22 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 18:15

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини