Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 березня, 00:54:32

Неефективне використання комунальних ресурсів установлено під час аудиту діяльності КП «Зеленбуд»

09.02.2023   09:44Агенцiя

Аудиторським дослідженням Комунального підприємства «Зеленбуд» Чернігівської міської ради за період з 01.01.2019 по 30.06.2022 встановлено низку чинників, що призвели або можуть призвести до неефективних витрат, втрати власного майна, упущених вигод (доходів) на загальну суму понад 166 млн грн.

Зокрема, непроведення паспортизації об’єктів благоустрою та відсутність достовірних даних щодо кількісних і якісних характеристик, меж парків скверів, лісів, які обліковуються на балансі КП «Зеленбуд», створює ризики їх незаконного відчуження та може призвести до втрати об’єктів благоустрою на загальну суму 122,2 млн грн.
Через надання послуг з озеленення території та утримання зелених насаджень за цінами нижчими, ніж передбачено договором з Управлінням житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради, КП «Зеленбуд» втратило можливість отримати доходи на загальну суму понад 26 млн грн.
Утрачено можливість отримання доходу на загальну суму понад 14 млн грн через залучення до виконання робіт з благоустрою та озеленення території суб’єктів підприємницької діяльності на замовлення Управління ЖКГ та за наявності у штаті відповідних робітників, спеціальної техніки, що обліковується на балансі КП «Зеленбуд».
Невжиття заходів щодо оформлення прав власності на транспортні засоби, які придбані за договором фінансового лізингу, може призвести до втрати майна на загальну суму 1,4 млн грн.
Установлено неналежний контроль за відображенням в бухгалтерському обліку господарських операцій в частині ненарахування амортизації на об’єкти благоустрою на суму 0,4 млн грн та інших недоліків і упущень на загальну суму 0,75 млн грн.
У межах державного фінансового аудиту фахівці Управління провели ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності КП «Зеленбуд», під час якої встановлено порушень, що призвели до втрат, на суму понад 2,5 млн грн, а саме: внаслідок надання послуг з косіння трави за ціною нижчою, ніж передбачено умовами договору, недоотримано доходів на загальну суму 2,3 млн грн, а також проведено оплату за фактично не поставлені товарно-матеріальні цінності на суму 240,5 тис. грн.
За результатами державного фінансового аудиту керівництву об’єкта контролю надано пропозиції, спрямовані на покращання ефективності використання комунальних ресурсів.
 

Пресслужба Управління Північного офісу
Держаудитслужби в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Як ігрові автомати Pin Up скачать на смартфон? 20:05

Щоб скачать Пин Ап безкоштовно, треба відвідати офіційний сайт ресурсу. Pin Up мобільний додаток при використанні вирізняється купою переваг. Скачати Пін Ап можна для гри в демо-форматі та зі справжніми ставками

СБУ затримала прикордонника, який намагався «злити» фсб інформацію про охорону північних рубежів України 19:53

Контррозвідка Служби безпеки спільно зі співробітниками внутрішньої та власної безпеки Держприкордонслужби викрила ще одного російського агента у ході спецоперації у Чернігівській області.

Псевдобанкір заволодів коштами жінки у сумі 46 тисяч гривень 16:22

Поліція застерігає громадян від шахраїв, що видають себе за працівників банківських установ

Сільгосппідприємства Чернігівщини потребують працівників: актуальні понад 60 вакансій 15:19

З приходом весни традиційно пожвавлюється попит на працівників сільського господарства, адже саме в цю пору року стартують весняно-польові роботи. Не став винятком і цей рік.

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 115 осіб з COVID-19

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 115 осіб з COVID-19 14:17

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 27 березня в області зареєстровано 1022 активних випадки коронавірусної хвороби.