Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 червня, 07:39:11

Неефективне використання комунальних ресурсів установлено під час аудиту діяльності КП «Зеленбуд»

09.02.2023   09:44Агенцiя

Аудиторським дослідженням Комунального підприємства «Зеленбуд» Чернігівської міської ради за період з 01.01.2019 по 30.06.2022 встановлено низку чинників, що призвели або можуть призвести до неефективних витрат, втрати власного майна, упущених вигод (доходів) на загальну суму понад 166 млн грн.

Зокрема, непроведення паспортизації об’єктів благоустрою та відсутність достовірних даних щодо кількісних і якісних характеристик, меж парків скверів, лісів, які обліковуються на балансі КП «Зеленбуд», створює ризики їх незаконного відчуження та може призвести до втрати об’єктів благоустрою на загальну суму 122,2 млн грн.
Через надання послуг з озеленення території та утримання зелених насаджень за цінами нижчими, ніж передбачено договором з Управлінням житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради, КП «Зеленбуд» втратило можливість отримати доходи на загальну суму понад 26 млн грн.
Утрачено можливість отримання доходу на загальну суму понад 14 млн грн через залучення до виконання робіт з благоустрою та озеленення території суб’єктів підприємницької діяльності на замовлення Управління ЖКГ та за наявності у штаті відповідних робітників, спеціальної техніки, що обліковується на балансі КП «Зеленбуд».
Невжиття заходів щодо оформлення прав власності на транспортні засоби, які придбані за договором фінансового лізингу, може призвести до втрати майна на загальну суму 1,4 млн грн.
Установлено неналежний контроль за відображенням в бухгалтерському обліку господарських операцій в частині ненарахування амортизації на об’єкти благоустрою на суму 0,4 млн грн та інших недоліків і упущень на загальну суму 0,75 млн грн.
У межах державного фінансового аудиту фахівці Управління провели ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності КП «Зеленбуд», під час якої встановлено порушень, що призвели до втрат, на суму понад 2,5 млн грн, а саме: внаслідок надання послуг з косіння трави за ціною нижчою, ніж передбачено умовами договору, недоотримано доходів на загальну суму 2,3 млн грн, а також проведено оплату за фактично не поставлені товарно-матеріальні цінності на суму 240,5 тис. грн.
За результатами державного фінансового аудиту керівництву об’єкта контролю надано пропозиції, спрямовані на покращання ефективності використання комунальних ресурсів.
 

Пресслужба Управління Північного офісу
Держаудитслужби в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Псевдобанкір заволодів коштами жінки у сумі майже 22 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 18:15

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки.

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відзначили сумлінних платників податків 17:04

У податковій службі області відбулось нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2023».

Мешканцю м.Чернігова повідомлено про підозру у жорстокому поводженні з твариною 16:22

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури погоджено повідомлення про підозру жителю м.Чернігова у жорстокому поводженні з твариною, що належить до хребетних, яке призвело до тілесних ушкоджень(ч.1 ст.299 КК України).

Розпочато демонтаж будівель двох чернігівських шкіл у мікрорайоні Подусівка – №18 та 21 15:47

Їх було зруйновано 3 березня 2022 року внаслідок авіаударів армії рф.

До суду скеровано обвинувальний акт відносно мешканця одного з сіл Чернігівського району та області запорушення правил безпеки дорожнього руху 15:02

Прокурором Чернігівськоїокружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт відносно жителя одного з сіл Чернігівського району та області запорушення правил дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що заподіяло тяжке тілесне ушкодження (ч.2 ст.286 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини