Прилуцькі поліцейські затримали чоловіка за підозрою у розбійному нападі на містянина
Співробітники Прилуцького районного відділу поліції встановили особу чоловіка, який проник до будинку 36-річного прилучанина. Зловмисник завдав господарю тілесні ушкодження, заволодів його речами та зник.
6 лютого до Прилуцького райвідділу поліції звернувся 36-річний місцевий житель. Чоловік повідомив, що вночі незнайомець вибив двері в його оселі та проник всередину. Зловмисник завдав заявнику тілесних ушкоджень, викрав речі домашнього вжитку і втік.
Правоохоронці опитали потерпілого та його сусідів, вилучили низку речових доказів.
Слідчий під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури розпочав кримінальне провадження за частиною 4 статті 187 Кримінального кодексу України (розбій).
Проаналізувавши отриману інформацію, менше ніж за годину поліцейські встановили особу, яка може бути причетна до розбою. Це 38-річний місцевий мешканець. Поліцейські вилучили у зловмисника викрадені речі потерпілого.
Поліція затримала чоловіка у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
За вчинення розбою в умовах воєнного стану затриманому загрожує посилена відповідальність - до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Наразі слідство готує повідомлення про підозру та вирішує питання обрання чолову запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Триває досудове розслідування.
Поліція Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.