Фундація Олени Зеленської надала слухові апарати мешканцям Київщини: попереду – Чернігівщина
Фундація Олени Зеленської долучилась до проєкту “Кабінетах на колесах. Ми поруч”. Його мета – забезпечити слуховими апаратами всіх мешканців деокупованих сіл та міст на Київщині та Чернігівщині, які того потребують. Ініціатива втілена спільно з громадською організацією “Відчуй”.
У рамках проєкту медичні працівники провели первинний огляд слуху усіх охочих мешканців у 74 деокупованих селах та 3 містах на Київщині та Чернігівщині. Як і організація “Відчуй”, Фундація Олени Зеленської сповідує цінності інклюзивності, тому вирішила долучитись до проєкту.
Війна: постійні вибухи, переховування в холодних підвалах, відсутність світла та води, – спричинили зростання порушень слуху серед мирного населення. Вони потребують якісної медичної допомоги.
Наразі жителі 12 звільнених сіл Київщини вже отримали 150 слухових апаратів на суму понад 1,8 млн грн. Щоб закрити потреби всіх мешканців з порушеннями слуху, Фундація закупила 368 слухових апаратів для Київської області та 132 – для Чернігівської області.
“Влітку ви приїхали і я прийшла перевірити слух. Я не думала, що у мене так погіршився слух на обидва вуха. Для мене це було таке відкриття,” – розповідає Олена Батуріна з села Гавронщина у Київській області.
Олена виховує п’ятеро дітей, працює на двох роботах та займається волонтерством – плете сітки та “кікімори” для українських військових. Наразі вона має змогу повернутись до нормального життя, якого її позбавили російські військові.
Окрім допомоги людям з порушеннями слуху, у рамках гуманітарного напрямку Фундація надає підтримку дитячим будинкам сімейного типу та надає гуманітарну допомогу людям на деокупованих Харківщині та Херсонщині. Зокрема, минулого року Фундація повністю закрила гуманітарні потреби 23 ДБСТ, де проживає понад 200 дітей, на Київщині та Одещині. Також Фундація надала 220 генераторів, 2200 спальних мішків, 400 обігрівачів, 800 електроковдр, 2300 електрообігрівачів людям з Херсонщини, а жителям деокупованої Харківщини Фундація надіслала 100 генераторів, 69 електроковдр, 85 обігрівачів, 4509 спальних мішків, 200 буржуйок та 40 акумуляторів.
Тетяна Гайдученко
Прес-секретарка Першої леді
Останні новини Чернігівщини
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.
У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42
У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.
Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36
З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:31
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.