Заволодіння грошовими коштами природоохоронного фонду – директор підприємства постане перед судом
Новгород-Сіверською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно директора одного з підприємств регіону за заволодіння грошовими коштами природоохоронного фонду у розмірі майже 400 тис. грн (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
За даними слідства, протягом 2019 року під час реконструкції протиерозійної споруди обвинувачений, користуючись своїм службовим становищем, вніс недостовірні відомості до офіційних документів та здійснив заволодіння бюджетними коштами. Грошові кошти призначалися для відновлення споруди, що відноситься до об’єктів охорони навколишнього природного середовища на території Новгород-Сіверського району.
На підставі зазначених документів, замовником у повному обсязі здійснено розрахунок за частково та неналежним чином виконані роботи, в результаті чого безпідставно відбулося заволодіння державними грошовими коштами з природоохоронного фонду на суму майже 400 тис. грн.
За вказані дії обвинуваченому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до восьми років.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
За інформацією Новгород-Сіверської окружної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
Доступ до послуг за будь-яких умов: про Індекс цифрової трансформації громад та Starlink – на брифінгу в ОВА 16:44
На національній платформі «Дія.Цифрова громада» працює унікальний інструмент – Індекс цифрової трансформації, який дозволяє в режимі реального часу вимірювати рівень цифровізації громад України.
На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 16:19
Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.
Новгород-Сіверські поліцейські затримали торгівця наркотиками 15:28
Оперативники та слідчі Новгород-Сіверського райвідділу поліції викрили незаконну діяльність 55-річного зловмисника, який систематично займався збутом наркотичних засобів. Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 14:47
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.
Учень з Чернігівщини виборов призове місце на Всеукраїнській олімпіаді з математики 14:18
Молодь Чернігівщини вкотре демонструє незмінне прагнення до підкорення нових наукових висот.