Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 червня, 13:07:07

Підтримати постраждалих від насильства: Чернігівська ОВА та Фонд ООН у галузі народонаселення реалізують черговий проєкт

02.02.2023   10:20Агенцiя

Чернігівська ОВА продовжує співпрацю з Фондом ООН у галузі народонаселення (UNFPA Ukraine) щодо удосконалення роботи мережі підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Так, восени минулого року завдяки такій співпраці та небайдужості низки благодійників було створено першу в області кімнату кризового реагування для людей, які потерпають від насильства. Зараз же розпочалася реалізація спільного проєкту з розгортання консультативних сервісів на базі денного центру з «кризовою кімнатою».

Фінансує проєкт UNFPA Ukraine (ремонт приміщення поруч із «кризовою кімнатою», його облаштування і оснащення технікою, заробітна плата працівників на початковому етапі).

Днями заступниця начальника ОВА Жанна Шерстюк разом з представниками Фонду оглянули приміщення, що слугуватиме майданчиком для організації доступного та безпечного простору, де у комфортних умовах постраждала особа зможе отримати комплексну безоплатну допомогу.

На даний час «кризова кімната» у Чернігові тимчасово не приймає клієнтів з технічних причин. Невдовзі вона відновить свою роботу – про це буде повідомлено додатково.

Довідково. Фонд ООН у галузі народонаселення є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров’я та розбудови потенціалу молоді. Спільно з партнерами UNFPA працює у 150 країнах. Зокрема в Україні — з 1997 року.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністраці

Останні новини Чернігівщини

Суд задовольнив позов прокурора та повернув у власність Чернігівської обласної ради 48 га земель лісу 12:10

Господарським судом Чернігівської області задоволено позов Козелецької окружної прокуратури в інтересах Чернігівської обласної ради до Остерської міської ради про витребування на користь держави в особі Чернігівської обласної ради земельної ділянки лісового фонду.

"Екологія в дії: пакетам торба!" - долучайтеся до обласного екологічного флешмобу 11:37

3 липня, з нагоди Міжнародного дня відмови від поліетиленових пакетів (International Plastic Bag-Free Day), на території Чернігівської області відбудеться екологічний флешмоб «ЕКОЛОГІЯ В ДІЇ: ПАКЕТАМ ТОРБА!».

«Досвід має значення» на Чернігівщині: 11 людей віком 50+ вже знайшли роботу 11:20

На Чернігівщині триває реалізація національного проєкту «Досвід має значення», який покликаний допомогти працевлаштувати людей віком 50+, а роботодавцям – отримати досвідчених фахівців.

Підготовка кадрів, розвиток професійної освіти та підтримка зайнятості населення – на засіданні Регіональної ради 10:55

Сьогодні в онлайн-форматі відбулося засідання Регіональної ради з питань зайнятості населення та розвитку навичок.

Під обстрілами, поруч із людьми: як дільничний офіцер Петро Нікітенко несе службу на прикордонні Новгород-Сіверщини 10:14

18 червня – день створення підрозділів дільничних офіцерів поліції. У той час, коли прикордонні населені пункти Новгород-Сіверщини регулярно потерпають від російських обстрілів, дільничні продовжують нести службу поруч із людьми. Один із них — дільничний офіцер Семенівської громади Петро Нікітенко, який уже понад десять років працює на цій території.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини