Киїнська громада отримала 30 палет утеплювача від компанії «ROCKWOOL»
Жителі Киїнської громади, які відновлюють зруйновані чи постраждалі через війну оселі, отримали сьогодні мінеральну вату для утеплення.
Доставила потрібний вантаж данська компанія «ROCKWOOL» — близько 5,5 тисячі квадратних метрів товщиною 10 сантиметрів. Всі, хто залишав заявку на відповідний матеріал, вже можуть звернутися до сільської ради.
«Від Киїнської громади була відповідна заявка щодо утеплювача для дахів та стін. Оскільки «ROCKWOOL» є виробником подібного матеріалу, ми звернулися за допомогою до компанії. В результаті люди, які відновлюють свої будинки, отримали мінеральну вату як-то кажуть «з коліс» — одразу після доставлення вантажу», — прокоментував перший заступник начальника ОВА Костянтин Мегем, нагадавши, що до цього від компанії надійшла не одна партія генераторів для забезпечення критичної інфраструктури області.
Та й цього разу одним утеплювачем не обійшлося — «ROCKWOOL» доставила до області ще один потужний генератор, а також 20 водяних насосів (з необхідними аксесуарами — кабелями, поєднувачами та інше), які будуть використані для налагодження автономної роботи свердловин на випадок блекауту.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50
31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.
«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48
Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.
Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43
Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39
Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.