Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 31 січня, 00:05:42

8 років позбавлення волі за побиття батька – апеляційним судом підтверджено законність вироку жителю Сосниці

27.01.2023   10:50Агенцiя

Чернігівським апеляційним судом залишено без змін вирок Сосницького районного суду стосовно 45-річного мешканця смт. Сосниця за заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого (ч. 2 ст. 121 КК України). Його засуджено до 8 років позбавлення волі.

Нагадаємо, що у грудні 2020 року чоловік, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, посварився з батьком та завдав йому не менше 15 ударів по голові, грудній клітині та верхніх кінцівках дерев’яною палицею з металевим наконечником. Такі дії призвели до травматичного шоку та смерті потерпілого.
Під час судового розгляду сторона захисту наполягала на непричетності  обвинуваченого до побиття. Проте, заслухавши позицію прокурора, який наполягав на законності вироку суду першої інстанції, Чернігівський апеляційний суд відмовив у задоволенні апеляційної скарги захисника, визнавши його доводи необґрунтованими.
Вирок набрав законної сили. До направлення в установу виконання покарань засуджений перебуватиме під вартою.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05

Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).

У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36

Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32

Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини