За тиждень на Чернігівщині вилучено 27 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 23 січня
Упродовж минулого тижня надзвичайники 63 рази залучались до ліквідації надзвичайних подій, пожеж, надання допомоги та проведення інших невідкладних робіт
Упродовж минулого тижня (з 16 по 23 січня 2023 року) щоденно в підрозділах Головного управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 223 чоловіки особового складу та 72 одиниці основної та спеціальної техніки.
Вогнеборцями ліквідовано 13 пожеж, з яких 10 у житловому секторі громадян, 1 на транспорті та 3 інші. На жаль, внаслідок дії небезпечних факторів вогню в Ніжинському та Новгород-Сіверському районах загинуло 2 особи. У Корюківському районі потонула 1 людина. Протягом тижня сапери частини піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення 3 рази залучались до дій за призначенням. У встановленому порядку вилучено та знищено 27 вибухонебезпечних предметів (загалом з початку проведення робіт - 49188)
Крім того, підрозділи оперативно-рятувальної служби Чернігівщини 50 разів залучались для надання допомоги та проведення інших невідкладних робіт.
ГУ ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14
Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.
Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.
У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44
Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.