Чернігівською окружною прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом завищення цін під час закупівель продуктів харчування для закладів освіти
За результатами вивчення інформацій, розміщених на офіційному сайті Чернігівської міської ради, у ЗМІ та соціальних мережах, встановлено, що комунальним підприємством «Шкільне» Чернігівської міської ради, з метою забезпечення харчуванням дітей у загальноосвітніх навчальних закладах упродовж вересня 2022 року – січня 2023 року ймовірно завищено ціни на продукти харчування.

Наприклад, середня ціна на гречку згідно відомостей торгівельних мереж України складає 65 грн за кг, макарони – 26-27 грн/кг, «бедро» куряче – 117 грн/кг, у той час, як відповідно до інформації на офіційному сайті Чернігівської міської ради в розділі «Комунальні підприємства» - КП «Шкільне» є діючий документ «Закупівельні ціни на продукти харчування станом на 30.11.2022» ціна на гречку складає 75 грн. 54 коп., макарони – 32 грн. 50 коп., «бедро» куряче – 95 грн. 90коп. та інше.
Поряд з цим, вивченням системи електронних закупівель «Прозорро» встановлено, що процедури закупівлі послуг з поставки товарів за вказаними договорами КП «Шкільне» не проводилось.
За вказаними фактами Чернігівською окружною прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для самої себе чи іншої фізичної або юридичної особи використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб), в рамках якого буде перевірено вказану інформацію.
За інформацією Чернігівської окружної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37
Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17
В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15
До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.
На Конгресових слуханнях Чернігівщина поділилася досвідом просторового планування в громадах 12:12
Представники Чернігівщини онлайн доєдналися до Конгресових слухань. Цього разу мова йшла про просторове планування в територіальних громадах. Це ключовий інструмент управління розвитком територій громад.