Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 13:59:50

Увага! Перекриття руху мостом у селі Киїнка!

19.01.2023   09:23Агенцiя

У зв'язку з проведенням технологічних робіт на зруйнованому мосту в с. Киїнка, обмежено рух транспорту на ділянці дороги Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів, що проходить через населений пункт.

🔁Тимчасово транспортні засоби мають їхати в об’їзд місця проведення дорожніх робіт через транспортну розв'язку, що на перехресті “київської” (дорога М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі”) та “славутицької” трас (дорога Р-56 Чернігів - Пакуль - КПП “Славутич” - Чорнобиль). І далі з дороги М-01 звертати на дорогу Р-69, щоб рухатись в напрямку Києва. Аналогічно у зворотньому напрямку.
🚧Орієнтовна дата завершення робіт - 20 січня 2023 року. Про відновлення руху буде повідомлено додатково.
🚗Просимо водіїв дотримуватись даного обмеження!

 

Останні новини Чернігівщини

На Прилуччині поліцейські затримали водія, який скоїв смертельну ДТП 11:45

Слідчі слідчого управління обласної поліції затримали водія легкового автомобіля, який скоїв дорожньо-транспортну пригоду у Парафіївській громаді. Внаслідок аварії загинула пасажирка транспортного засобу.

В суботу завершився двотижневий відпочинок першої групи школярів із Чернігівщини в таборі Чернівецької області. 11:14

Сьогодні щаслива малеча повернулася додому та зустрілася з рідними, привізши із собою яскраві спогади та емоції.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 10:49

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення шахрайських дій під приводом продажу програмного забезпечення 10:28

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним раніше судимого 37-річного мешканця Чернігівського району за фактом заволодіння ним чужими грошовими кошами шляхом обману. Вироком суду чоловіка засуджено до штрафу у сумі 34 тис. грн.

Польська музика у Чернігівському філармонійному центрі 10:06

Польська музика звучала 14 червня 2026 року у залі Чернігівського обласного філармонійного центру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини