Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 серпня, 20:37:12

На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка за неправдиве повідомлення про замінування

17.01.2023   15:05Агенцiя

У Корюківському районі поліція розслідує кримінальне провадження за фактом неправдивого повідомлення про закладення вибухівки в ряді будинків одного з сіл. Зловмисника затримано.

Вчора увечері до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з сіл Корюківського району в декількох будинках місцевих мешканців закладено вибухівку.

За викликом на місце події негайно прибула слідчо-оперативна група Корюківського районного відділу поліції, вибухотехніки та кінолог зі службою собакою.

Правоохоронці ретельно обстежили будинки місцевих мешканців, жодних вибухових пристроїв чи підозрілих предметів не виявлено.

Поліцейські встановили особу псевдомінера. Ним виявився 39-річний місцевий мешканець. Чоловік після сварки з односельцями здійснив неправдиве повідомлення про замінування на лінію «102».

Поліція затримала зловмисника у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

За цим фактом відкрито провадження за частиною 1 статті 259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає ув’язнення на строк від двох до шести років.

Досудове розслідування триває.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Карло Мускат з програмою “Miyagi” виступив у дворику філармонійного центру 14:37

16 серпня 2025 року саксофоніст, композитор, бендлідер Карло Мускат знову зустрівся з чернігівською публікою в рамках традиційних вечорів джазу у затишному дворику обласного філармонійного центру.

Як впоратися з тривогою: чернігівців запрошують на безоплатний онлайн-воркшоп з психологинею 14:35

Тривожні думки, конфлікти, безсонні ночі через обстріли — усе це виснажує і забирає сили.

Вимагали гроші у в’язнів задля їх безпечного знаходження в установі виконання покарань – викрито трьох осіб 14:31

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру трьом особам у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, поєднаному з погрозою насильства над потерпілим, в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 189 КК України).

Жінки опановують «чоловічі» професії 14:09

Триває реалізація експериментального проєкту служби зайнятості, який дає жінкам можливість освоювати професії, що традиційно вважалися «чоловічими». Мета ініціативи — зруйнувати застарілі стереотипи, відкрити жінкам нові перспективи працевлаштування, а роботодавцям розширити можливості кадрового забезпечення.

Колишнього керівника держпідприємства засуджено до 8 років за розтрату зерна на 800 тис. грн

Колишнього керівника держпідприємства засуджено до 8 років за розтрату зерна на 800 тис. грн 12:28

За публічного обвинувачення прокурорів Ніжинської окружної прокуратури визнано винним колишнього виконувача обов’язків директора державного підприємства у розтраті чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини