Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 вересня, 12:29:31

81 житель Чернігівщини отримає грантові кошти на бізнес

30.12.2022   12:53Агенцiя

Саме стільки позитивних рішень про надання мікрогранту на створення або розвиток бізнесу було прийнято Державною службою зайнятості за півроку дії програми «Власна справа» урядового проекту «єРобота».

Переможці отримають гранти на загальну суму понад 19 млн грн. Завдяки реалізації цієї програми в області буде створено майже 180 нових робочих місць.

Напрями підприємництва, які обрали заявники, різноманітні. Це, переважно, відкриття закладів торгівлі та харчування, салонів краси, пекарень, швейного виробництва, сушарок деревини, автомайстерень, автомийок, а також виготовлення бетону та виробів з нього, паливних пелет, меблів, корму для тварин, кондитерських виробів, напівфабрикатів, вирощування сільськогосподарських культур тощо. А ще є й такі бізнес-плани, як виробництво дзеркал, металевих печей-буржуйок, рослинної олії, консервів, молочної продукції, соєвої макухи, екологічних товарів для дітей, дому та домашніх тварин, відкриття курячої ферми, надання послуг з прання і чистки килимів, нанесення логотипів на одяг, бухгалтерських та будівельних послуг.

Серед переможців на отримання грантових коштів майже третина – новачки у підприємництві. Більшість (58%) діючі фізичні особи-підприємці. Є й досвідчені, які мають бізнес вже кілька років і наразі планують його розширення, та початківці, котрі відкрили власну справу нещодавно і прагнуть міцно «стати на ноги». Понад 13% - юридичні особи.

Більшість переможців використають державну підтримку для придбання обладнання та меблів, закупівлю сировини, матеріалів, інструментів. Дехто планує за грантові кошти закупити ліцензійне програмне забезпечення, тварин та птахів, оплатити оренду тощо.

Наш канал онлайн-підтримки в Telegram https://t.me/pitrymkaDSZChernigiv

Чернігівський обласний центр зайнятості

Останні новини Чернігівщини

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором?

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22

Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:15

Протягом минулої доби зареєстровано 26 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 23 пожежі та 1 аварійну ситуацію на системах життєзабезпечення. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

У Чернігові готують нове покоління кухарів та пекарів

У Чернігові готують нове покоління кухарів та пекарів 11:14

У Чернігові стартував проєкт «Професійна освіта для відновлення та розвитку Чернігівщини», який реалізується агенцією Expertise France та ГО “Культ Фуд” шеф-кухаря Євгена Клопотенка у межах програми «Стійкість».

«Зручніше, безпечніше, екологічніше»: у Чернігові представили План розвитку велоінфраструктури 11:12

16 вересня у Чернігівській міській раді презентували План розвитку велосипедної інфраструктури Чернігівської міської територіальної громади.

Поліція документує наслідки ворожого обстрілу прикордонної Семенівки 09:12

Вчора вдень росіяни поцілили з реактивних систем залпового вогню «Град» по житловому району у м. Семенівка Новгород-Сіверського району.