У Чернігові поліцейські затримали «закладчика» наркотиків
Співробітники Чернігівського райуправління поліції та регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю викрили 19-річного мешканця Чернігова, який розповсюджував психотропні речовини шляхом «закладок».
Поліцейські провели затримання підозрюваного у роздрібному наркодилерстві якраз у момент, коли чоловік щойно отримав чергову партію забороненого «товару» в одному з поштових відділень Чернігова. Під час поверхневого огляду поліція виявила та вилучила у громадянина поліетиленовий зіп-пакет з порошкоподібною речовиною, схожою на солі альфа-PVP.

Зловмисник пояснив поліцейським, що замовляв пакунки з психотропною речовиною в одному з месенджерів в Інтернеті. В подальшому здійснював порційне фасування «товару» та продавав його клієнтам шляхом «закладок».
Поліцейські провели також невідкладний обшук в оселі чернігівця, де виявили засоби для фасування наркотиків та ваги.
Вилучену речовину направлено на проведення експертних досліджень.
Поліцейські затримали зловмисника в порядку статті 208 Кримінально процесуального кодексу України.
Наразі слідчий поліції, за процесуального керівництва Чернігівської окружної прокуратури, готує повідомлення затриманому про підозру за частиною 1 статті 307 Кримінального кодексу України (збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів). Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років.
Досудове розслідування триває.
Останні новини Чернігівщини
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.
Виставка картин «Герої серед нас» 10:04
У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).
Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01
Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.
На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54
Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.