Обласна лікарня отримала сучасне обладнання та медичні вироби від Національної агенції гуманітарної допомоги «ЗДОРОВІ»
Днями Чернігівська обласна лікарня отримала допомогу від Благодійної організації «Благодійний фонд «Національна агенція гуманітарної допомоги «ЗДОРОВІ». Йдеться про чотири автоматичних дефібрилятори HeartStart фірми Philips, електрокоагулятор та електроди до нього, лоток для догляду за трахеостомою та лоток бобовидний, манжету для вимірювання тиску, шприци, рукавиці стерильні, подовжувачі IV та назофаренгіальний повітропровід.
Завдяки спеціальному обладнанню від Philips медичні працівники зможуть виконувати реанімаційні заходи, неінвазивну кардіостимуляцію і кардіоверсію, вимірювання температури та артеріального тиску (опції), визначення аритмії, моніторинг електрокардіограми, вимірювання ступеня сатурації легенів (опція).
«Сучасне проведення серцево-легеневої реанімації з використанням дефібрилятора може врятувати життя пацієнта. Кожна хвилина затримки з дефібриляцією зменшує можливість вижити на 10-15 відсотків, — коментує генеральний директор обласної лікарні Андрій Жиденко. — Отримані дефібрилятори будуть розміщені у відокремлених структурних підрозділах та операційних нашої лікарні і допоможуть нашим лікарям правильно та якісно проводити реанімаційні заходи».
За повідомленням Управління охорони здоров’я
Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:20
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19
У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).
Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21
Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.
«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09
У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».
Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16
З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.