Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 квітня, 19:08:38

Владислав Атрошенко вручив Дмитру Брижинському відзнаку "Почесний громадянин Чернігова"

23.12.2022   10:45Агенцiя

Найвищу відзнаку громади — "Почесний громадянин Чернігова" вручили Дмитру Брижинському. Він один із чотирьох військових, яким, рішенням вересневої сесії 2022-го року, присвоєно це звання. Вчора, 22 грудня, Владислав Атрошенко передав нагороду йому особисто в руки і подякував від імені всієї громади за внесок в оборону Чернігова.

    — Чернігів вам вдячний за те, що ви очолювали оборону в найтяжчий період для міста.  Збройні Сили України завжди можуть покластися і на керівництво міста, і містян. Ми завжди будемо підтримувати ЗСУ.
    Вам величезна подяка від усіх містян і маю честь вручити таку потужну відзнаку і, відповідно, присвоїти звання "Почесний громадянин міста Чернігова", — з такими словами вручив відзнаку Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.
Дмитро Брижинський подякував за відзнаку і сказав, що особисто для нього ця нагорода — одна із найцінніших.
    — Для мене особисто, це найцінніша нагорода після відзнаки ордена "За мужність". Я цікавлюсь історією і Чернігів — це таке потужне місто, яке у свій час на рівні з Києвом відігравало роль в нашій історії. Тому, не дуже багато людей мають цю нагороду, це серйозні такі постаті і мені приємно, що моє прізвище, прізвище моїх нащадків, буде в історії, — сказав Дмитро Брижинський.
З перших днів війни полковник ЗСУ Дмитро Брижинський своїми розпорядженнями підпорядкував собі підрозділи наявних складових сил оборони (нацгвардії, прикордонної служби, СБУ), чим не допустив дезорганізації системи управління у військовій та цивільній ланках. Гідно відбиваючи штурм окупантів, які застосували танки і важку артилерію, українські захисники, під командуванням полковника Брижинського, втримали свої позиції при обороні Чернігова та нанесли суттєві втрати противнику в особовому складі, броне- та автомобільній техніці.
Нагадаємо, що цьогоріч, 21 вересня, у День міста, рішенням сесії Чернігівської міської ради відзнаку "Почесний громадянин Чернігова" було присвоєно чотирьом військовослужбовцям, які керували обороною Чернігова під час активних бойових дій у лютому-квітні.
Найвищу нагороду територіальної громади міста Чернігова присвоєно:
Генерал-майору ЗСУ, командувачу ОК «Північ», «Герою України» Віктору Ніколюку.
Полковнику ЗСУ, командиру 1-ї окремої Сіверської танкової бригади ОК «Північ», «Герою України» Леоніду Ході.
Полковнику ЗСУ, командиру 58-ї мотопіхотної бригади ОК «Північ» Дмитру Брижинському.
Полковнику ЗСУ, командиру 119-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління Сил територіальної оборони «Північ» ЗСУ Олексію Висоцькому.

Особам, яким присвоюється звання «Почесний громадянин міста Чернігова», вручається Диплом Почесного громадянина міста Чернігова та нагрудний знак «Почесний громадянин міста Чернігова», а також надається одноразова грошова винагорода у розмірі десяти мінімальних заробітних плат, встановлених нормативно-правовими актами станом на 1 січня року, в якому присвоєно звання.

Пресслужба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

 150 мільйонів гривень держсубвенції на ремонт та будівництво укриттів у школах Чернігівщини: подати заявку можна вже сьогодні

150 мільйонів гривень держсубвенції на ремонт та будівництво укриттів у школах Чернігівщини: подати заявку можна вже сьогодні 17:03

Наш регіон – один із 8 в Україні, який, відповідно до рішення Кабінету Міністрів України, отримає кошти від держави на облаштування безпечних умов у закладах освіти.

Фестиваль Взаємності як Простір для діалогу: Унікальна платформа для взаємного інспірування

Фестиваль Взаємності як Простір для діалогу: Унікальна платформа для взаємного інспірування 16:54

Театральний „Фестиваль взаємності“ об’єднає чеських та українських митців у п’яти містах України. ǿетою фестивалю є поєднання культурних наснаг Чеської Республіки та України через мистецьке вираження та підтримку діалогу й взаєморозуміння серед митців обох країн.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій техногенного та природного характеру, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала. Внаслідок ракетного обстрілу травмовано 77 осіб, з них 4 дитини, підтверджено загибель 18 осіб.

У Чернігові завершено пошуково-рятувальну операцію на місці ворожої атаки 09:59

Станом на ранок 18 квітня відомо вже про 18 загиблих людей, постраждали 78 осіб, з них 4 дітей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини