Росіяни випустили по прикордонню Чернігівщини до 40 мін та снарядів: ситуація на прикордонні на ранок 23 грудня
Із мінометів та САУ протягом доби російська армія обстрілювала територію Новгород-Сіверського району. Ворог випустив майже 40 мін та снарядів, зафіксовано 6 обстрілів.
Після 10 год. вчора, 22 грудня, ворог тричі із мінометів обстріляв околиці села Блешня Семенівської громади. Вього нарахували 16 вибухів.
Вночі після 23 год. російські терористи обстріляли Новгород-Сіверську громаду. Із САУ (15 вибухів) – територію біля сіл Гай та Кам’янська Слобода, із мінометів (7 вибухів) – біля села Михальчина Слобода.
Інформація про втрати чи руйнування не надходила.
Останні новини Чернігівщини
Як допомогти звільненим з полону та їхнім родинам адаптуватися без стресу та повторних травм говорили на тематичному семінарі-тренінгу 09:57
Людина, яка певний час перебувала в ворожому полоні, потребує як фізичної, так і психологічної реабілітації. Як допомогти їй адаптуватися, відновити психічне здоров’я та повернутися до цивільного життя – ключова тема сьогоднішнього семінару-тренінгу, що відбувся в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.
Кризова підтримка від ЮНІСЕФ для Чернігівщини 09:51
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із Головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніром Мамедзаде підписали Меморандум. Документ закріплює наміри партнерів підтримати соціально вразливі категорії населення у разі можливого настання надзвичайної ситуації в регіоні.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:48
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
2 лютого: цей день в Україні і світі 08:47
День 1440 Російська агресія - Day 1440 Russian aggression
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.