Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 березня, 08:58:35

770 генераторів, 637 біотуалетів та 7000 лавок придбано за кошти міського бюджету для укриттів в багатоповерхівках

20.12.2022   11:01Агенцiя

Ще 3000 лавок та 200 біотуалетів придбано за бюджетні кошти Чернігівської територіальної громади і буде передано старшим будинків з найпростішими укриттями. На засіданні виконавчого комітету 15 грудня було погоджено передачу цього обладання обслуговуючим компаніям — «ЖЕК-10», «ЖЕК-13», КП «Деснянське» та «Новозаводське». Вони ж розподілять це між багатоповерхівками, згідно заяв від мешканців.

Нагадаємо, що 1 липня цього року виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки, яка передбачає придбання для кожного укриття в багатоповерхівках  генератора, лавок, біотуалетів.

Після прийняття якої очільники управляючих компаній спільно з відділом із питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради провели збори з представниками багатоквартирних будинків. Під час яких було надано чернігівцям всю інфорацію про Програму та як нею скористатися.

Представники будинків мали написати заяву у якій вказати, що саме з переліченого їм потрібно — люди могли, порадившись з мешканцями будинку, як взяти все запропоноване обладнання, так і, наприклад, лише генератор чи лавки.

Після узагальнення отриманої інформації управління ЖКГ виконало закупівлю, потім передало це майно ЖЕКам, а ті розподіляли між заявниками. Саме в останніх зберігаєтьсяя все придбане, аби, в разі потреби, вони могли не гаючи часу розпочати ним користуватися.

На сьогодні процедура залишилися незмінною, аби отримати генератор, лавки чи біотуалет представнику будинку потрібно звернутися із відповідною заявою до управляючої компанії

Наразі вже придбано для найпротісших укриттів в будинках 770 генераторів, 637 біотуалетів та 7000 лавок.

Пресслужба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

На Кубку світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт Чернігівський спортсмен виборов бронзову нагороду 14:09

У період з 17 по 19 березня 2023 року в місті Інсбрук (Австрія) відбувся Кубок світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт.

Чернігівська область виборола ІІ командне місце на чемпіонаті України з біатлону серед юніорів 14:07

З 10 до 17 березня у селі Яворів, Львівської області проходив чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат, де команда Чернігівської області зайняла ІІ командне місце.

Чернігівську районну державну адміністрацію очолив Андрій Попик 14:04

Головою Чернігівської районної державної адміністрації призначено Андрія Попика. Відповідне розпорядження 34/2023-рп підписав 24 березня, Президент України Володимир Зеленський.

Обстріли окупаційними військами зс рф за період з 20 по 26 березня 2023 року

Обстріли окупаційними військами зс рф за період з 20 по 26 березня 2023 року 14:02

За даними ДПСУ, всього за попередній тиждень з території Брянської області ворогом здійснено 19 обстрілів околиць 10 прикордонних населених пунктів Чернігівської області, під час яких зафіксовано 130 вибухів.