Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 20:18:49

До «Армії відновлення» на Чернігівщині долучилися 407 безробітних

20.12.2022   10:48Агенцiя

Наразі програма організації суспільно корисних робіт діє у 17 територіальних громадах області. На оплату праці залучених до такої праці безробітних з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття витрачено понад 2 млн. грн.

Силами безробітних в області зводяться фортифікаційні та захисні споруди, приводяться у належний стан об’єкти цивільного захисту населення, розчищаються від чагарників придорожні смуги поблизу блокпостів, підстанцій електромереж, заготовляються дрова, плетуться маскувальні сітки, здійснюються вантажно-розвантажувальні роботи. На період участі у суспільно корисних роботах з ними заключається строковий трудовий договір, оплата праці не може бути нижчою за мінімальну зарплатню, яка на сьогодні складає 6700 гривень.
Бажаєте й ви вступити до «Армії відновлення» країни? Звертайтеся до центру зайнятості, зручного для вашого відвідування, або на наш канал онлайн-підтримки в Telegramhttps://t.me/pitrymkaDSZChernigiv

Пресслужба Чернігівського обласного центру зайнятості
 

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини