Упродовж минулого тижня надзвичайники Чернігівщини 58 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій, пожеж, надання допомоги та проведення інших невідкладних робіт
На минулому тижні (з 12 по 19 грудня 2022 року) щоденно в підрозділах Головного управління ДСНС перебувало на цілодобовому чергуванні 219 чоловік особового складу та 73 одиниці основної і спеціальної техніки.
Вогнеборцями ліквідовано 26 пожеж, з яких 23 у житловому секторі, 2 на транспорті та 1 сміття. На жаль, внаслідок небезпечних факторів вогню 3 людини загинуло.
13 грудня рятувальники 1 Державної пожежно - рятувальної частини залучалися до проведення рятувальних робіт чотирьох рибалок, які під час риболовлі в затоці річки Десна у м. Чернігові самостійно не змогли дістатися берега.
Протягом тижня здійснено 15 залучень піротехнічних розрахунків, за результатами яких саперами виявлено, вилучено та перевезено до місця тимчасового збору 32 вибухонебезпечні предмети (з початку проведення робіт - 49148).
Крім того, підрозділи оперативно-рятувальної служби Чернігівщини 16 разів залучались для надання допомоги та проведення інших робіт, а саме: 7 - буксирування транспортних засобів, 2 - забезпечення пожежної та техногенної безпеки, 1 - демонтаж зруйнованих конструктивних елементів житлових будинків, 1 - допомога працівникам правоохоронних органів, 1 - рятування тварини, 1 - допомога бригаді екстреної медичної допомоги, 1- забезпечення пожежної та техногенної безпеки на місці ДТП, 1- відкачування води, 1 - допомога працівникам комунальної служби.
ГУ ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.