Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 березня, 07:45:22

Чернігівська область: психологи Головного управління ДСНС провели тренінгові заняття з піротехніками

16.12.2022   21:40Агенцiя

Піротехнікам і саперам ДСНС часто доводиться працювати в екстремальних умовах.

Щоб співробітники нещодавно створеної частини піротехнічних робіт та підводного розмінування могли підготуватися до цієї роботи, психологи ГУ ДСНС України у Чернігівській області провели тренінгове заняття на тему: «Психологічні наслідки діяльності персоналу ДСНС України в умовах екстремальної ситуації».

Особовий склад підрозділу ознайомили з основними психічними станами і реакціями, що виникають в екстремальних ситуаціях та методами регуляції професійного стресу.

Під час тренінгу учасники обговорили важливість самоорганізації, психічної стійкості у стресових ситуаціях та усвідомлення відповідальності за свої дії, відпрацювали ряд психологічних вправ з техніки управління диханням для зняття напруги і стресу.

Останні новини Чернігівщини

На Кубку світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт Чернігівський спортсмен виборов бронзову нагороду 14:09

У період з 17 по 19 березня 2023 року в місті Інсбрук (Австрія) відбувся Кубок світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт.

Чернігівська область виборола ІІ командне місце на чемпіонаті України з біатлону серед юніорів 14:07

З 10 до 17 березня у селі Яворів, Львівської області проходив чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат, де команда Чернігівської області зайняла ІІ командне місце.

Чернігівську районну державну адміністрацію очолив Андрій Попик 14:04

Головою Чернігівської районної державної адміністрації призначено Андрія Попика. Відповідне розпорядження 34/2023-рп підписав 24 березня, Президент України Володимир Зеленський.

Обстріли окупаційними військами зс рф за період з 20 по 26 березня 2023 року

Обстріли окупаційними військами зс рф за період з 20 по 26 березня 2023 року 14:02

За даними ДПСУ, всього за попередній тиждень з території Брянської області ворогом здійснено 19 обстрілів околиць 10 прикордонних населених пунктів Чернігівської області, під час яких зафіксовано 130 вибухів.