Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 13 березня, 11:56:01

У Чернігові прикордонники та поліцейські виявили підпільний цех, де виробляли тонни алкогольного сурогату

07.12.2022   10:43Агенцiя

Зловмисники виробляли товар та розливали у тару відомих іноземних та українських брендів. Сурогат планували продавати на території Чернігівської та Київської областей.

Міжвідомча група співробітників Держприкордонслужби та Нацполіції зупинили автомобіль під керуванням громадянина України. Під час перевірки транспортного засобу правоохоронці виявили близько тисячі літрів рідини з характерним запахом спирту, розфасованої у 5-літрові пластикові пляшки.

Під час невідкладних слідчих дій у складських приміщеннях Чернігова виявлено цех із незаконного виготовлення фальсифікованої алкогольної продукції. У приміщеннях виявлено і вилучено чотири з половиною тонни прозорої рідини з характерним запахом спирту, який зберігався у пластикових ємностях, та близько трьох тонн розфасованої у скляну тару алкогольної продукції. Вилучений алкогольний сурогат направлено для проведення експертного дослідження.

Слідчий Чернігівської районної поліції відкрив провадження за ч. 3 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України. Зловмисникам загрожує позбавлення волі на строк від восьми до десяти років з конфіскацією майна, з вилученням і знищенням незаконно виробленої продукції та обладнання для її виготовлення. Тривають заходи з документування злочинної діяльності та встановлення причетних осіб.

Державна прикордонна служба України

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57

Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.

12 березня: цей день в Україні і світі

12 березня: цей день в Україні і світі 08:54

День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression

«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08

Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини