Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 січня, 14:53:07

У громаді на Прилуччині відкрили меморіальну дошку на честь загиблого прикордонника – сержанта Богдана Назаренка

07.12.2022   10:37Агенцiя

У селі Валки Сухополов’янської громади відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь захисника України, прикордонника – сержанта Богдана Назаренка.

Про це пише сайт Сухополов’янської громади.

Подія відбулася 6 грудня, у День Збройних Сил України. Так, біля приміщення Валківської школи в селі Валки (Валківський старостинський округ) відбулося урочисте  відкриття меморіальної дошки  на честь мужнього воїна, справжнього  патріота, захисника України, прикордонника  –  сержанта Богдана Назаренка, який загинув відстоюючи суверенітет  та територіальну цілісність нашої держави.

«Відтепер пам'ятний знак на фасаді школи буде постійним спогадом  наступним поколінням про його патріотизм і героїчний подвиг», - йдеться в повідомленні.

Вшанування  та увіковічнення пам'яті Героя відбулося за участі  Сухополов’янського сільського голови  Дениса Росовського, старости Валківського старостинського округу  Антоніни Нестеренко,  посадовців сільської ради та представників депутатського корпусу, керівників установ та організацій, педагогічного колективу школи, рідних, друзів та односельців Богдана Назаренка.

Право відкрити меморіальну дошку надали сестрі Героя Юлії Назаренко та дружині  Вікторії Назаренко.

Щирими і щемливими були слова про Героя від сестри Юлії Назаренко. Теплі слова спогадів про шкільні роки звучали від першої вчительки Ліани Мартусь та класного керівника Павла Мичка.  

Усі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять Богдана Назаренка та загиблих Героїв під час  російсько-української війни, після чого у знак шани і вдячності усі присутні мали змогу покласти квіти до його меморіальної дошки.

priluki.city
 

Останні новини Чернігівщини

2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21

Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26

З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

28 січня: цей день в Україні і світі

28 січня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини