Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 червня, 22:25:47

На Чернігівщині формують Раду волонтерів

07.12.2022   09:39Агенцiя

Згідно з розпорядженням начальника обласної військової адміністрації В’ячеслава Чауса №447 від 06.12.2022 буде створено Раду волонтерів Чернігівської області.

Ідея створення відповідного консультативно-дорадчого органу виникла ще до повномасштабного вторгнення, а після лютнево-березневих подій в області стала ще більш актуальною.
Діяльність Ради буде зосереджена на забезпеченні ефективної співпраці та координації між органами влади та волонтерськими організаціями області. Відповідну пропозицію обговорили під час зустрічі в Міжнародний день волонтера.
Наразі сформовано робочу групу, яка збиратиме пропозиції щодо складу та створення Положення про Раду волонтерів Чернігівської області. Про це буде поінформовано додатково.

 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

«Канікули від війни 2025»: подорож дітей прикордонних громад Чернігівщини до Німеччини. 09:57

Діти з прикордонних регіонів Чернігівської області у червні 2025 року отримали можливість двотижневого дозвілля у Федеративній Республіці Німеччині.

Юніори з Чернігівщини вибороли 8 медалей на чемпіонаті України з легкої атлетики в Кропивницькому 17:58

З 20 до 21 червня у Кропивницькому відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів.

«Знай і люби свій край»: як пройшла виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва 17:35

Щороку Чернігівський обласний Палац дітей та юнацтва підсумовує творчу працю гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, організовуючи обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив майже 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 17:23

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.

У Чернігові поліцейські перекрили канал розповсюдження психотропних речовин 16:11

Поліцейські встановили, що мешканець Чернігова налагодив систематичний збут уроздріб особливо небезпечної психотропної речовини (амфетамін).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини