Прокуратура повідомила про підозру жінці, яка крала квіти на кладовищі
Чернігівською окружною прокуратурою повідомлено про підозру мешканці одного з сіл Чернігівського району та області за фактом незаконного заволодіння предметами з могили військовослужбовця
Прокурором Чернігівської окружної прокуратури погоджено повідомлення про підозру жительці с.Голубичі Чернігівського району та області у незаконному заволодінні предметами, що знаходяться на могилі померлого, вчиненому повторно з корисливих мотивів (ч.3 ст.297 КК України).
Встановлено, що починаючи з вересня 2022 року жінка, 1978 року народження, перебуваючи на території кладовища «Яцево» у м.Чернігові, з корисливих мотивів таємно забирала з могили військовослужбовця квіти з метою подальшого продажу.
Під час вчинення останнього злочину підозрювана була затримана родичами військовослужбовця поза межами кладовища «Яцево».
Досудове розслідування за вказаним фактом триває.
Довідково: санкція ч.3 ст.297 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 7 років.
За інформацією Чернігівської окружної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.
11 березня: цей день в Україні і світі 09:02
День 1477 Російська агресія - Day 1477 Russian aggression
Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).
На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19
Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.