Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири»
Від сьогодні АТ «Чернігівобленерго» знову запровадило графіки погодинних відключень електроенергії «чотири через чотири»
Це означає, шо у певної групи споживачів електропостачання відключатимуть на чотири години, а наступні чотири години вони вже будуть з електроенергією.
Послаблення графіків стало можливим, оскільки НЕК «Укренерго» зменшила обсяги обмеження споживання електроенергії для Чернігівської області. Тим не менше, якщо ситуація в енергосистемі України погіршиться і «Укренерго» збільшить обмеження споживання, графік знову може змінитися.
Споживачі, які підлягають відключенням, зараз поділені на дві групи. Перелік можна завантажити тут (pdf, 6,42 Мб). Щоб швидше знайти потрібну адресу, зручніше скористатися функцією пошуку.
Також детальну інформацію щодо конкретної адреси можна дізнатися за допомогою ботів АТ «Чернігівобленерго» у телеграмі (@ChernigivOEbot) або вайбері.
Перша група може відключатися від електропостачання у непарні дні з 01:00 до 03:00, з 05:00 до 09:00, з 13:00 до 17:00 та з 21:00 до 01:00 наступного дня. У парні дні — з 03:00 до 05:00, з 09:00 до 13:00 та з 17:00 до 21:00.
Обмеження до другої групи можуть застосовуватися у непарні дні з 03:00 до 05:00, з 09:00 до 13:00 та з 17:00 до 21:00. У парні дні — з 01:00 до 03:00, з 05:00 до 09:00, з 13:00 до 17:00 та з 21:00 до 01:00 наступного дня.
Якщо у визначений час в енергосистемі України не буде дефіциту потужності та «Укренерго» не вводитиме обмеження , споживачі можуть і не відключатися. Однак варто бути готовими, що у періоди, які передбачені графіком, відключення може відбутися у будь-який момент.
За повідомленням АТ «Чернігівобленерго»
Останні новини Чернігівщини
Якими мають бути ветеранські осередки у громадах: у Чернігові стартувала дизайн-сесія «Простори, що об’єднують» 14:50
Ветеранські простори мають бути інклюзивними осередками гідності, доступності та взаємодії в громадах. Це ключова тема дводенної дизайн-сесії, яка сьогодні стартувала у Чернігові, – «Простори, що об’єднують: універсальний дизайн для ветеранських просторів і громад».
Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності 14:45
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Херсон у добровільному зайнятті посади у незаконному правоохоронному органі. Йому інкримінують колабораційну діяльність (ч. 7 ст. 111-1 КК України).
«Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень 14:40
Чернігівщина одна з перших серед областей України долучилася до «Армії відновлення». Це урядовий проєкт щодо організації суспільно корисних робіт, завдяки якому українці мають змогу своєю працею підтримати країну в період воєнного стану.
Соціальні послуги в громаді: доступ, надавачі, вартість 14:37
Кожен із нас потрапляв у ситуацію, коли звертався по підтримку чи допомогу до батьків або друзів, але інколи такої підтримки недостатньо.
Україна тріумфує на чемпіонаті світу з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору! 14:36
3 09 до 15 листопада в Анталії (Туреччина) відбувся чемпіонат світу з футзалу серед осіб з порушеннями зору.
