Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 листопада, 03:22:25

3 грудня – міжнародний день людей з інвалідністю

02.12.2022   10:09Агенцiя

Незважаючи на війну держава продовжує піклуватися про людей, які отримали травми під час виконання посадових обов'язків та частково чи повністю втратили працездатність або мають професійні захворювання, а також членів їх сімей.

Сьогодні під постійним піклуванням працівників управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області та його відділеньперебувають 2 733 потерпілих на виробництві та членів їх сімей, серед яких майже половина є особами з інвалідністю, з них154–внутрішньо переміщені особи. Із загальної кількості потерпілих на виробництві в області обліковуються: 44 особи з інвалідністюI групи; 273– II групи; 1 004–III групи, загалом 1 321 особа з інвалідністю. Усі вони щомісяця отримують гарантовані державою страхові виплати у зв’язку зі стійкою втратою професійної працездатності та інші види допомоги. За 10 місяців поточного року застрахованим особам та членам їх сімей виплачено 77,8 млн грн, в тому числі 9,5 млн грн – внутрішньо переміщеним особам. Усі вониотримували, навіть під час бойових дій на території Чернігівщини, та продовжують отримувати страхові виплати.
На медико-соціальні послуги,придбання лікарських засобів та виробів медичного призначення  253 потерпілим від трудового каліцтва та професійних захворювань за рахунок коштів Фонду вже використано понад 4,0 млн грн.
На всі види доглядів потерпілим внаслідок трудового каліцтва цього року виплачено за рахунок коштів Фонду понад 2,6 млн гривень.
Управління співпрацюєз громадською організацією «Чернігівський міський союзінвалідів від трудового каліцтва та професійного захворювання», щодає можливість підтримувати тісний зв’язок з усіма громадянами з інвалідністю таоперативнореагувати на всі проблеми, які у них виникають.
Від щирого серця бажаємо всім нашим співвітчизникам –особам з інвалідністю доброго здоров’я, щастя, активного довголіття, родинного затишку, достатку, любові і радості в домі, мудрості і витримки у всіх життєвих ситуаціях.
Працівники управління і надалі будуть робити все, щоб люди, які втратили здоров’я, виконуючи свій професійний обов’язок, якомога повніше відчували державну турботу й поліпшення свого добробуту.

Володимир Нашиванько, начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Бібліотеки Чернігівщини розвивають цифрову грамотність: відбулися онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти 11:13

У Чернігівській області триває системна робота з розвитку цифрової грамотності населення. Протягом двох тижнів відбулися два п’ятиденні онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти – бібліотекарів, які щодня допомагають мешканцям громад опановувати цифрові навички, користуватися сервісами та впевненіше почуватися в інформаційному суспільстві.

Троє вчителів із Чернігівщини потрапили до короткого списку національної премії «Вчитель року 2025» 11:11

Троє педагогів із Чернігівщини стали фіналістами національної премії Goncharenko Centre’s Teachers Award, за результатами якої буде обрано «Вчителя року 2025». До короткого списку увійшли Світлана Петренко із Чернігова, Оксана Махлай із села Шатура, Ніжинського району та Яна Сташенко із Ніжина.

Народовладдя в дії: громади мають затвердити Статути до кінця 2026 року – підсумки вебінару від “Спілки Ініціатив Чернігівщини” 11:07

13 листопада відбувся вебінар "Статути територіальних громад: впровадження форм участі в контексті законодавства про народовладдя", організований об'єднання «Спілка Ініціатив Чернігівщини» спільно з Чернігівською ОВА.

Чернігівські поліцейські затримали двох підозрюваних у наркоторгівлі з партією «закладок» 11:04

Оперативники Чернігівського районного управління поліції затримали двох 33-річних місцевих мешканок, які підозрюються у розповсюдженні особливо небезпечних психотропних речовин шляхом «закладок».

На Чернігівщині внаслідок російських атак загинули дві жінки: поліція документує злочин росії 10:49

Сьогодні вночі російська армія завдала низку ударів безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини