Поліція Чернігівщини дбає про безпеку громадян в темний час доби
Щодня для підтримання правопорядку в області залучають додаткові піші та автомобільні наряди, які патрулюють вулиці у темний час доби.
Поліцейські, військові, нацгвардійці, представники добровольчих формувань разом заступають на посилені відпрацювання і цілодобово дбають про спокій та безпеку громадян.
Додаткові патрулі стежать за публічною безпекою, працюють над попередженням правопорушень, зокрема вуличної злочинності. За потреби, вони готові оперативно прийти на допомогу. Маршрути патрулювання правоохоронців наближено, серед іншого, до «Пунктів незламності».
В умовах ускладнення погодних умов та за відсутності вуличного освітлення наряди поліції приділяють особливу увагу неухильному дотриманню правил дорожнього руху всіма учасниками. Поліцейські проводять роз’яснювальну роботу з пішоходами і нагадують про необхідність бути особливо уважними та обов’язково носити світловідбивні елементи на одязі.
Також правоохоронці інформують людей про найближчі «Пункти Незламності» та нагадують громадянам, що всі адмінбудівлі поліції цілодобово відкриті, як пункти підтримки і обігріву. У відділах та відділеннях поліції можна зігрітися, випити чаю, зарядити свої гаджети чи скористатися стаціонарним телефоном. Адресу найближчого до вас Пункту зручно шукати на сайті http://nezlamnist.gov.ua Знайти найближчий ПН вам завжди допоможе поліцейський.
Поліція Чернігівщини 24/7 у повній бойовій готовності заради правопорядку і безпеки громадян.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.