Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 березня, 08:47:03

Зустріч журналістів з прес-офіцерами ЗСУ

01.12.2022   20:38Агенцiя

30 листопада в приміщенні “Медіабази. Чернігів” відбулася зустріч представників чернігівських ЗМІ з прес-офіцерами ЗСУ.

Під час розмови журналісти порушили кілька важливих запитань у покращенні висвітлення інформації збалансовано та своєчасно.

 А саме:
- як правильно вказувати місце військових подій та коли це не шкодить самим військовим;
- хто оперативно може надати інформацію та з ким комунікувати, в разі загострення ситуації;
- акредитація журналістів для висвітлення подій в зоні бойових дій;
-  безпека представників ЗМІ під час виконання редакційних завдань;
- цікаві особи серед військових та історія їхнього героїзму - як правильно подавати інформацію, щоби не нашкодити;
- питання гендерної рівності серед військових, та багато інших.

Начальники служб зв’язків з громадськістю ТРО та ОК “ Північ” поділилися власним досвідом роботи з представниками українських та закордонних ЗМІ, вказали на найпопулярніші помилки медійників, що призводять до негативних наслідків.

Спільно з журналістами, які були присутні на зустрічі, розібрали кілька подібних ситуацій, відповідно до українського законодавства:

“Головний документ, за яким працюємо ми, як прес-офіцери, та радимо добре його вивчити й журналістам - це Наказ Міністерства оборони № 73 від 3.03.2022 року. - розповів начальник служби зв’язків з громадськістю 119 окремої бригади ТРО Сергій Калініченко. - Це документ, що чітко регламентує межі для представників ЗМІ, їхню безпеку та відповідальність. Відповідно до нього, ми надаємо всю інформацію, яка є суспільно важливою для українського народу.” 

Погоджувати та уточнювати інформацію безпосередньо з військовими - до такої спільної думки дійшли усі учасники зустрічі: “ Загалом ми ж виконуємо одне і те ж завдання: наближаємо перемогу, - каже директорка ТРК “Дитинець” Ірина Ломонос. - І комунікація із військовими для нас дуже важлива, особливо в нашій прикордонній області.

Інформувати населення-  наше головне завдання, але важливо це роботи так, аби не нашкодити нашим ЗСУ і не дати ворогу можливості застосувати нові методи у веденні ще й інформаційної війни. Тому ця зустріч особливо для мене була цікавою і змістовною. Я ще раз уточнила правила і норми подачі саме військової інформації, висвітлення не лише подій, а й героїв цих подій, акредитація знімальних груп і їхня безпека під час роботи.”

Під час зустрічі обговорили ще й багато суспільно важливих тем, що допоможе представникам ЗМІ визначити пріоритети в своїй роботі.

Хаб «Медіабаза. Чернігів» й надалі буде влаштовувати необхідні для роботи журналістів зустрічі.

Останні новини Чернігівщини

На Кубку світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт Чернігівський спортсмен виборов бронзову нагороду 14:09

У період з 17 по 19 березня 2023 року в місті Інсбрук (Австрія) відбувся Кубок світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт.

Чернігівська область виборола ІІ командне місце на чемпіонаті України з біатлону серед юніорів 14:07

З 10 до 17 березня у селі Яворів, Львівської області проходив чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат, де команда Чернігівської області зайняла ІІ командне місце.

Чернігівську районну державну адміністрацію очолив Андрій Попик 14:04

Головою Чернігівської районної державної адміністрації призначено Андрія Попика. Відповідне розпорядження 34/2023-рп підписав 24 березня, Президент України Володимир Зеленський.

Обстріли окупаційними військами зс рф за період з 20 по 26 березня 2023 року

Обстріли окупаційними військами зс рф за період з 20 по 26 березня 2023 року 14:02

За даними ДПСУ, всього за попередній тиждень з території Брянської області ворогом здійснено 19 обстрілів околиць 10 прикордонних населених пунктів Чернігівської області, під час яких зафіксовано 130 вибухів.