Бажаєш стати супергероєм волонтером? Тоді давай на БУР!
Волонтерська програма Будуємо Україну Разом запрошує волонтерів на БУР-табір у смт. Макарів, Київської області.
Відбудова гуртожитку Макарівського медичного коледжу - постраждав внаслідок обстрілу. Частково пошкоджені приміщення, найбільших руйнацій зазнав дах. Працівники гуртожитку та медичного коледжу були в цей період евакуйовані, тому про будівлю дізналися вже в березні, другій декаді місяця серед фотографій будівель, які постраждали від рф . Оскільки дах довгий час не була перекрита, то додаткові ушкодження була завдані й внаслідок природних умов.
Гуртожиток - місце соціальне, тому можлива втрата гуртожитку була доволі травматичною для мешканців. Але було дуже важливим як для працівників, так і для мешканців, особливо з малим соціальним забезпеченням, що їхні речі залишилися недоторканими. Нині випускники медичного коледжу + колишні мешканці гуртожитку на передовій. Для місцевої команди будова становить велику соціальну цінність, тому що це маленька історія їхніх студентів які є і в майбутньому буде ще більше.
Що потрібно від волонтерів? Вік “18+” та по можливості волонтерський внесок (400 грн. - 10% від вартості перебування у таборі). Натомість пропонуємо проживання, харчування, компенсацію проїзду, за потреби надаємо довідку про участь в таборі в навчальний заклад.
Важливо, що на БУР-таборі волонтери не тільки працюють, а й розвиваються, мандрують, навчаються.
Залишити свою заявку на реєстрацію на табір можна за цим посиланням
Будемо вдячні, якщо опублікуєте цю інформацію у своєму ЗМІ. А також запрошуємо до нас на табір: написати/відзняти репортаж, взяти інтерв’ю. Ми готові до будь-якої співпраці. Та будь-яких запитань.
Довідка. Що таке БУР? Програма, яка вже понад 8 років займається розвитком молоді через волонтерство та організовує волонтерські табори по всій Україні.
З 2014 ми взяли відповідальність за зміни в країні. Мандруємо між громадами, підсилюємо місцеву молодь, допомагаємо створювати молодіжні простори та відновлювати будинки для потребуючих сімей. Бо якщо не ми, то хто? Детальніше на сайті https://bur.ukredu.org/
PR-менеджер БУРу Владислав Крупко - 095 800 50 16, vkrupko.bur@ukredu.org
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.