Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 червня, 23:19:33

Оформлюючи грошову допомогу жінка втратила 10 тис. грн

09.11.2022   09:28Агенцiя

Спрацювала шахрайська схема: у Прилуках 35-річна жінка втратила 10 тисяч гривень під час оформлення «грошової допомоги»

У Прилуках 35-річна жінка втратила зі свого банківського рахунку 10 тисяч гривень під час оформлення «грошової допомоги». Так спрацювала одна із нині популярних шахрайських схем.
Із відповідною заявою вона звернулася до поліції 7 листопада, повідомляють поліцейські у соцмережах.
Жінка розповіла, що побачила в Інтернеті та перейшла за посилання про оформлення «грошової допомоги» від відомої міжнародної організації. Там ввела реквізити та секретні паролі картки, після чого з її картки зникли 10тисяч гривень.
Нині поліція розшукує причетного до шахрайства у рамках відкритого кримінального провадження.

http://priluki.city

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56

У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48

Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:39

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03

У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини