У Менській громаді готуються до відкриття нового простору інклюзивно-ресурсного центру
Менська громада взяла участь в спільній ініціативі Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Асоціації міст України «Громада, дружня до дітей та молоді» та отримала 50 тисяч доларів США на реалізацію власного проєкту.

Ці кошти громада спрямувала на облаштування нового простору інклюзивно-ресурсного центру.
«Коли ми дізналися, що можемо спрямувати гроші на будь-які потреби сімей з дітьми, які постраждали внаслідок військової агресії Росії, ми провели аналіз і вирішили, що інклюзія дуже важлива. Збільшується кількість дітей, які під час війни почали потребувати особливої підтримки та уваги відповідних фахівців: психологів, реабілітологів, логопедів тощо. Окрім того, на кінець травня в громаді нараховувалось більше 500 дітей з числа ВПО», - розповів Юрій Стальниченко, секретар Менської міської ради
Раніше інклюзивно-ресурсний центр працював у приміщенні опорного навчального закладу. Утім місця для занять там було замало. Адже Центр надає послуги не лише жителям Менської громади, а й сусідніх: Березнянської, Корюківської, Сновської, Сосницької та Коропської громад.
Тому у липні на сесії міської ради виділили інше, більш просторе приміщення, що знаходиться поблизу центральної частини міста.
Кошти, отримані в рамках проєкту, використали на ремонт приміщення та закупівлю обладнання, а також облаштування дитячого майданчика з елементами інклюзії, придбання дидактичних матеріалів для роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.
До 20 жовтня в громаді очікують на поставку та встановлення спеціалізованих меблів для центру. Його відкриття заплановано на кінець місяця.
--
Чернігівське РВ АМУ
Офіс реформ у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини

Міжнародне лідерство для підлітків: Klitschko Foundation запрошує взяти участь в проєкті Interexchange Academy 11:35
Klitschko Foundation спільно з Фондом Німецького футбольного союзу DFB-Stiftung Egidius Braun знову втілять семиденний інтенсив для української та німецької молоді Interexchange Academy 2025.

«Армія відновлення» Чернігівщини: – понад 9 тис. направлень 11:30
Служба зайнятості продовжує залучати мешканців територіальних громад області до лав «Армії відновлення».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:26
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.
«єВідновлення»: в області понад два мільярди гривень компенсацій нараховано по майже шести тисячах заяв 08:37
На Чернігівщині триває реалізація державної програми з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло «єВідновлення». Про наявну ситуацію в регіоні розповів під час брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Історичні традиції та мистецька освіта: підходи до розбудови національної ідентичності обговорили члени коордради 08:34
Про утвердження української національної та громадянської ідентичності говорили сьогодні на черговому засіданні профільної коордради. Зустріч відбулася в Чернігівському колегіумі.