Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 27 листопада, 17:57:40

Аудитори виявили порушень на 1,7 млн грн

04.10.2022   22:23Агенцiя

Чернігівські аудитори під час ревізії комунального закладу «Чернігівський фаховий музичний коледж ім. Л.М. Ревуцького» Чернігівської обласної ради виявили фінансових порушень на суму понад 1,7 млн грн

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області провели ревізію фінансово-господарської діяльності комунального закладу «Чернігівський фаховий музичний коледж ім. Л.М. Ревуцького» Чернігівської обласної ради за період з 01 січня 2019 року по 30 червня 2022 року, за результатами якої виявлено фінансових порушень на загальну суму понад 1,7 млн грн, зокрема порушень, що призвели до втрат, – майже на 1,5 млн грн.

Установлено, що всупереч законодавству проведено виплати премій працівникам на загальну суму 1,4 млн грн з нарахуваннями.

Коледжем всупереч законодавству не перераховано до бюджету кошти на суму 0,1 млн грн, утримані із заробітної плати працівників за попередні бюджетні періоди.

Крім того, ревізією встановлено утримання понаднормативної посади за рахунок бюджетних коштів на суму понад 0,2 млн грн.

За допущені порушення норм законодавства керівнику буде надіслано попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

Про результати контрольного заходу поінформовано Департамент культури і туризму, національностей і релігій Чернігівської обласної державної адміністрації.

 

Пресслужба Управління Північного офісу 
Держаудитслужби в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 49 осіб з COVID-19

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 49 осіб з COVID-19 10:53

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 26 листопада в області зареєстровано 708 активних випадків коронавірусної хвороби.

Росіяни скинули з безпілотника вибухівку на територію Чернігівщини 10:51

Учора, 26 листопада, російські окупаційні війська продовжили свою злочинну тактику – обстрілювати прикордоння Чернігівської області.

Виділені 1,4 мільярда гривень на закупівлю мобільних котелень досі не освоїли?

Виділені 1,4 мільярда гривень на закупівлю мобільних котелень досі не освоїли? 10:47

Жодна енергетична система не була розрахована на таку масштабну руйнацію, до якої спричинили масовані обстріли з боку РФ.

Юний волонтер Сергій Мороз з Чернігова передав для підрозділів оперативного командування «Північ» автівку

Юний волонтер Сергій Мороз з Чернігова передав для підрозділів оперативного командування «Північ» автівку 10:37

25 листопада чернігівський співак передав автівку для Збройних сил України.