Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 червня, 04:12:25

З 3 жовтня автобусний маршрут №29 курсуватиме зі змінами

30.09.2022   21:20Агенцiя

З понеділка, 3 жовтня, тимчасовий автобусний маршрут №29 курсуватиме за оновленою схемою руху. Відповідне рішення погодили під час засідання виконавчого комітету Чернігівської міської ради 30 вересня.

Маршрут №29 відтепер рухатимуться від "Автозаводу" до "Хімволокно" (через вулицю Незалежності, Любецьку, Толстого). 

— Ми також знайшли можливість додати на цей маршрут ще автобуси і зменшити інтервал руху до 12 хвилин, — повідомив під час засідання виконкому начальник Управління транспорту Олександр Рижий. 

Схема руху

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

«Канікули від війни 2025»: подорож дітей прикордонних громад Чернігівщини до Німеччини. 09:57

Діти з прикордонних регіонів Чернігівської області у червні 2025 року отримали можливість двотижневого дозвілля у Федеративній Республіці Німеччині.

Юніори з Чернігівщини вибороли 8 медалей на чемпіонаті України з легкої атлетики в Кропивницькому 17:58

З 20 до 21 червня у Кропивницькому відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів.

«Знай і люби свій край»: як пройшла виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва 17:35

Щороку Чернігівський обласний Палац дітей та юнацтва підсумовує творчу працю гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, організовуючи обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив майже 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 17:23

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.

У Чернігові поліцейські перекрили канал розповсюдження психотропних речовин 16:11

Поліцейські встановили, що мешканець Чернігова налагодив систематичний збут уроздріб особливо небезпечної психотропної речовини (амфетамін).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини