Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 27 листопада, 18:05:28

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва

27.09.2022   14:11Агенцiя

Органами прокуратури забезпечено виконання рішення суду та повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва - комплекс будов та споруд районної лікарні в місті Прилуки Чернігівської області вартістю майже 400 тис. грн.

Йдеться про об’єкт незавершеного будівництва – багатоповерховий комплекс будівель та споруд районної лікарні загальною будівельною готовністю понад 60%, який розташовано в місті Прилуки по вул. Перемоги.

Прокуратура з’ясувала, що вказаний об’єкт незавершеного будівництва у 2007 році перейшов у власність товариства з обмеженою відповідальністю на підставі договору купівлі-продажу, який розірвано у зв’язку з порушенням вимог законодавства та договірних зобов’язань щодо завершення будівництва і введення в експлуатацію об’єкта нерухомості. За таких обставин приватизований об`єкт підлягає поверненню в комунальну власність. Водночас, вказане майно було арештовано та виставлено на торги у зв’язку з необхідністю погашення боргів товариства.

З метою поновлення порушених інтересів держави та територіальної громади обласною прокуратурою пред’явлено позов до суду про повернення у комунальну власність об’єкта незавершеного будівництва - комплексу будов та споруд районної лікарні в місті Прилуки, та скасування державної реєстрації права власності з метою упередження відчуження майна у приватну власність через продаж з аукціону.

За результатами розгляду позову прокурора Господарським судом Чернігівської області визнано наведені доводи обґрунтованими та задоволено позов у повному обсязі. Наразі рішення суду реально виконано.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 49 осіб з COVID-19

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 49 осіб з COVID-19 10:53

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 26 листопада в області зареєстровано 708 активних випадків коронавірусної хвороби.

Росіяни скинули з безпілотника вибухівку на територію Чернігівщини 10:51

Учора, 26 листопада, російські окупаційні війська продовжили свою злочинну тактику – обстрілювати прикордоння Чернігівської області.

Виділені 1,4 мільярда гривень на закупівлю мобільних котелень досі не освоїли?

Виділені 1,4 мільярда гривень на закупівлю мобільних котелень досі не освоїли? 10:47

Жодна енергетична система не була розрахована на таку масштабну руйнацію, до якої спричинили масовані обстріли з боку РФ.

Юний волонтер Сергій Мороз з Чернігова передав для підрозділів оперативного командування «Північ» автівку

Юний волонтер Сергій Мороз з Чернігова передав для підрозділів оперативного командування «Північ» автівку 10:37

25 листопада чернігівський співак передав автівку для Збройних сил України.