Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 квітня, 22:39:59

Про підготовку до опалювального сезону під час війни – на нараді в ОВА

26.09.2022   12:48Агенцiя

На сьогодні загальний рівень підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери Чернігівської області до роботи в осінньо-зимовий період становить майже 90%.

Втім, маючи у сусідах країну-агресорку, варто бути готовим до будь-якого варіанту розгортання подій.

Про надзвичайні події у контексті опалювального сезону сьогодні говорили на нараді в ОВА за участі заступниці Міністра розвитку громад та територій України Наталії Хоцянівської, першого заступника Міністра енергетики України Юрія Власенка, керівників найбільших міст області, представників відповідних підприємств та компаній області.

«Такі наради відбудуться у кожному регіоні, що має кордони з агресором. Звісно, не можна стовідсотково підготуватися до всього, однак варто мати алгоритм дій», – зауважила Наталія Хоцянівська. 

Як повідомив начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, унаслідок планомірних чисельних ворожих артилерійських обстрілів, ракетних ударів та авіаційних бомбардувань пошкоджень різного ступеню зазнали 1109 об’єктів життєзабезпечення (30 – зруйновані). Наразі триває їх відновлення. 

«В області в розрізі кожного району розроблені Комплексні плани проходження осінньо-зимового періоду 2022/23 року із визначенням сценаріїв реагування у випадку кризових ситуацій. Розробляється План енергетичної безпеки регіону. Сформований запас резервного обладнання. Однак забагато такого обладнання не буває. За підтримки міжнародних партнерів, зокрема Данської Компанії «ROCKWOOL», формуємо запас модульних наметів для обігріву», – деталізував начальник ОВА.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко акцентував увагу на розв'язанні певних бюрократичних питань щодо управління ТЕЦ.

Про ситуацію з підготовкою до зими доповіли й Прилуцький міський голова Ольга Попенко та перший заступник Ніжинського міського голови Федір Вовченко. 

«Для злагоджених дій в екстрених ситуаціях важлива якісна комунікація між органами виконавчої влади, самоврядуванням, рятувальними службами, підприємствами критичної інфраструктури. У Чернігівській області така взаємодія є», – резюмував перший заступник Міністра енергетики України Юрій Власенко.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

 


Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:30

Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28

Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях!

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22

З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.

21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19

День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини