Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 15 березня, 21:38:38

Прилуцькою окружною прокуратурою проведена перевірка в ізоляторі тимчасового тримання №5 ГУНП в Чернігівській області

15.08.2022   09:20Агенцiя

Прилуцькою окружною прокуратурою в серпні 2022 року проведено перевірку з залученням спеціалістів в ізоляторі тимчасового тримання №5 ГУНП в Чернігівській області.

Під час перевірки вивчались питання відповідності встановлених законодавством порядку та умов тримання осіб, матеріально-побутового, медико-санітарного забезпечення утримуваних, пожежної безпеки тощо.


Працівниками прокуратури опитані особи, які утримуються в ізоляторі, щодо умов перебування, стану здоров’я, якості харчування.

За результатами перевірки Прилуцькою окружною прокуратурою підготовлені вказівку щодо додержання встановлених законодавством порядку та умов тримання осіб, забезпечення  пожежної  безпеки, належного медико-санітарного забезпечення.

Довідково:  
Ізолятор тимчасового тримання №5 є структурним підрозділом  Головного управління Національної поліції в Чернігівській області, основним завданням якого є тримання та конвоювання осіб відповідно до чинного законодавства України.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57

Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.

12 березня: цей день в Україні і світі

12 березня: цей день в Україні і світі 08:54

День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression

«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08

Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини