Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 вересня, 14:17:46

Передано до суду справу щодо завдання тяжких тілесних ушкоджень сусідці

12.08.2022   09:23Агенцiя

За процесуального керівництва Прилуцької окружної прокуратури завершено досудове розслідування щодо жителя міста Прилуки за фактом умисного тяжкого тілесного ушкодження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.121 КК України.

В ході досудового розслідування встановлено, що в 27 червня 2022 року  у вечірній час, 44-річний  житель міста,  під час сварки з сусідами та на фоні вживання алкоголю, заподіяв 42-річній сусідці  ножове поранення в область живота, чим спричинив потерпілій тілесні ушкодження у вигляді проникаючої рани живота, які відносяться до категорії тяжких тілесних ушкоджень за ознакою небезпеки для життя в момент їх заподіяння.

Обвинувальний акт скеровано до Прилуцького міськрайонного суду, який розпочав судовий розгляд.

Довідково: згідно ч.1 ст.121 КК України умисне тяжке тілесне ушкодження, тобто умисне тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння, карається позбавленням волі на строк від 5 до 8 років.

Примітка: відповідно до ст.62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках двоє ветеранів повернулися до роботи в міській раді 11:15

Створити для них інклюзивні робочі місця та адаптувати середовище під потреби допомогла служба зайнятості. Наразі чоловіки працюють оперативними черговими з надзвичайних ситуацій.

У січні-серпні 2025 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 7 млрд гривень податків та зборів 10:49

До місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-серпень 2025 року надійшло 7 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 1 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

Поліція розслідує обставини смерті 13-річної мешканки Корюківського району

Поліція розслідує обставини смерті 13-річної мешканки Корюківського району 10:44

Вчора ввечері до поліції надійшло повідомлення про виявлення 13-річної дівчинки без ознак життя - за місцем проживання вона скоїла самогубство шляхом повішання.

На Ніжинщині поліцейські затримали чоловіка за підозрою у завданні тяжких тілесних ушкоджень знайомому 10:43

21 вересня близько 18:30 до відділення поліції №2 (м. Бобровиця) Ніжинського районного управління поліції надійшло повідомлення про бійку між чоловіками поблизу гаражів. Заявник повідомив, що один з учасників конфлікту отримав ножове поранення.

 Більше 1000 родин з Чернігівщини отримали житлові сертифікати за програмою «єВідновлення»

Більше 1000 родин з Чернігівщини отримали житлові сертифікати за програмою «єВідновлення» 10:41

Державна програма компенсацій єВідновлення працює вже понад два роки і стала головним інструментом забезпечення житлом українців, чиї оселі постраждали внаслідок російської агресії. Вона передбачає виплати як для ремонту пошкоджених осель, так і для придбання нового житла замість зруйнованого.