Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 15:36:41

В районі окупованого рф білоруського аеродрому Зябровка лунали вибухи

11.08.2022   10:11Агенцiя

В ніч з 10 на 11 серпня у районі білоруського аеродрому Зябровка пролунали вибухи.

Про це повідомляє моніторингова група "Беларускі Гаюн".

Відзначаються спалахи та вибухи, які пролунали в районі Зябровки близько 00:30. 

"За попередньою інформацією, за останні 10 хвилин було видно щонайменше 4 спалахи". - йдеться у повідомленні.

У липні повідомлялось, що аеродром Зябровка, який розташований у Гомельській області Білорусі, повністю контролюється росіянами і там облаштовувалась російська військова база.

На території аеродрому перебував ракетний дивізіон ракетного комплексу "Іскандер  – М" та дивізіон С-400".

Нагадаємо: 7 липня заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов заявив, що "Білорусь віддала аеродром "Зябровка" під контроль росіян".

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:27

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини 11:23

Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок мешканцю Ніжинського району, який у 2025 році зґвалтував свою 12-річну падчерку. Його засуджено до 15 років позбавлення волі.

Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини: поранена жінка 11:22

Минулої доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. У м.Сновськ Корюківського району внаслідок влучання БпЛА по території приватного підприємства зазнала поранення 68-річна цивільна жінка.

11 червня: цей день в Україні і світі

11 червня: цей день в Україні і світі 08:20

День 1567 Російська агресія - Day 1567 Russian aggression

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник 15:48

Слідчі слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції під процесуальним керівництвом Новгород-Сіверської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо директора однієї з філій підприємства, через порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві якого, загинув працівник.