Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 листопада, 02:24:37

За минулу добу органами внутрішніх справ області розкрито

29.11.2012   17:00

За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області встановлені особи по 16-ти кримінальних правопорушеннях.

З них: 6 крадіжок індивідуального майна, 2 крадіжки колективного майна, 2 крадіжки державного майна, 1  факти вилучення наркотиків, 1 факт вилучення  боєприпасів, 1 факт шахрайства, 3 факти інших правопорушень.

На території області виникла  1 пожежа.

Співробітниками ДАІ області за управління автотранспортом у стані алкогольного сп'яніння затримано 26 водіїв, з яких: по Чернігову - 6, по Прилуках  - 3, по Ніжину - 2, та 5 нетверезих скутеристів.

За порушення громадського порядку в Чернігівській області складено 275 адмінпротоколів, з них: 13 - за дрібне хуліганство, 51 - за розпиття алкогольних напоїв в громадських місцях. Працівниками ДАІ складено 172 адмінпротоколів за порушення правил безпеки дорожнього руху.
 

Останні новини Чернігівщини

Засуджено мешканця м.Чернігова за підробку документів з метою отримання відстрочки від мобілізації 16:12

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 35-річного місцевого жителя у підробці довідки з метою отримання відстрочки від мобілізації (ч.ч.1, 4 ст.358 КК України).

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині 16:08

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула жінка.

«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації

«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації 16:06

П’ятдесят кухарок із 29 дитячих садків пройшли курси підвищення кваліфікації на базі Кулінарного хабу, створеного в Чернігівському центрі професійно-технічної освіти в партнерстві зі швейцарсько-українським проєктом DECIDE.

48 світлофорів Чернігова вже обладнані резервними джерелами живлення 16:03

Для стабільної роботи системи освітлення та безпеки дорожнього руху в Чернігові КП «Міськсвітло» продовжує виконувати комплекс робіт із ремонту та модернізації міських електромереж та світлофорів.

На Ріпкинщині місцевий браконьєр завдав збитків рибному господарству майже на 50 тис.грн 12:02

10 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками сектору водної поліції ВРПП ЧРУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини